روانشناسی

تفال به حافظ 28 خرداد ماه 1401

فال گرفتن از آثار ادبی، از باور های کهن این مرز و بوم است. در گذر زمان ساکنان این خاک به ادیبانی که گمان می بردند بهره ای از کلام حق دارند رجوع می شد. با این حال، اما در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما به جای مانده است.

28 تیر 1401

مخلوقاتی که تنها در نواحی قطبی قابل مشاهده هستند (قسمت دوم)

خرس های قطبی، پنگوئن و وال ها تنها ساکنان منطقه ها یخزده قطبی نیستند، در حقیقت مخلوقاتی در این دنیا زندگی می نمایند که تنها در نواحی قطبی قابل مشاهده اند.

22 تیر 1401

قیمت 42 مدل چراغ کمپینگ و مسافرتی با جنس عالی

کمپینگ یکی از مناسب ترین فعالیت ها برای افرادی است که می خواهند از هوای آلوده و زندگی پر استرس زندگی شهری فرار نمایند و به طبیعت پناه ببرند. یکی از لوازم مورد احتیاج برای زندگی دور از شهر ، چراغ کمپینگ و مسافرتی است که در این مقاله به معرفی ویژگی های ان...

23 خرداد 1401

با این 11 روش در هواپیما خوب بخوابید

11 ترفند برای داشتن خوابی خوش در هواپیماخواب در هواپیما می تواند چند روز اول یک سفر را بسازد یا خراب کند. اگر پروازتان طولانی است، خوابیدن، حتی اگر چند ساعت باشد، الزامی است تا دچار خوابزدگی (بی خوابی ناشی از سفر طولانی با هواپیما) نشوید و سفرتان را به...

15 خرداد 1401

انواع خوراکی کاهش وزن

اگر تا کنون سعی نموده اید که وزن خود را کاهش دهید اما متوجه شده اید که هنوز از وزنتان چیزی کم نشده است، زمان آن فرا رسیده است که نگاهی دوباره به انواع خوراکی کاهش وزن بیندازید. غذاهای تولید شده می توانند کاهش وزن را با مشکل روبرو نمایند اما بعضی از برترین...

14 خرداد 1401

واحدهای مقرون به صرفه تهران چند؟

به گزارش خبرنگاران، تهران یک کلان شهر بزرگ است و طبیعتا برای خرید مسکن، انتخاب های گسترده ای در پیش روی دارید. اگر بودجه محدود دارید موارد زیر می توانند انتخاب های خوبی برای شما باشند.

4 خرداد 1401

چگونه در اتاق هتل احساس راحتی بیشتری کنیم؟

سفر کردن در کنار همه مزیت هایی که دارد، ممکن است برای بعضی از افراد، احساس ناراحتی و ناامنی ایجاد کند. با این نکات، سفری راحت تر خواهید داشت و در مکان های تازه، احساس ناامنی نمی کنید.

18 فروردین 1401

معاون هنری ارشاد: بحث موسیقی، یکی از دغدغه های اصلی نظام است

تهران (پانا) - محمود سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد اله کمک فومنی سرپرست دفتر موسیقی از دبیرخانه جشنواره موسیقی فجر بازدید و در بخشی از جلسه هیئت انتخاب آثار و گروه های سی وهفتمین جشنواره موسیقی فجر شرکت کردند.

1 اسفند 1400

بهبود میگرن با مصرف مکمل های سین بیوتیک

پژوهشگران با انجام یک مطالعه، تاثیر مصرف مکمل های سین بیوتیک را بر بهبود شدت، علائم و دفعات میگرن بررسی کردند.

26 بهمن 1400

چطور برای سفر به جنگل، آماده شویم؟ (قسمت دوم)

در قسمت قبل با نکاتی در خصوص آمادگی برای سفر به جنگل آشنا شدیم. در ادامه مقاله با وسایلی که همراه داشتن آنها در سفر، لازم است آشنا می شویم. با خبرنگاران همراه باشید.

15 بهمن 1400

چطور کوهنوردی را آغاز کنیم؟ 6 گام برای تبدیل شدن به یک کوهنورد حرفه ای

کوهنوردی یکی از ورزش های هیجان انگیز است که اغلب به صورت گروهی انجام می گردد. کسانی که می خواهند کوهنوردی را آغاز نمایند بهتر است که اصولی را رعایت نمایند. مهم ترین کارهایی که بهتر است در آغاز کوهنوردی به آنها توجه کنیم عبارتند از: شناخت کوهنوردی، آمادگی...

28 دی 1400

فال حافظ امروز ، 19 آبان ماه با تفسیر دقیق

خبرنگاران : فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

28 آذر 1400

چرا وزن کم نمی کنم ؟

کارهایی که شما با انجام آن ها٬ بطور ناآگاهانه باعث بر هم زدن فرایند کاهش وزن خود می شوید٬ ما این موارد را برای شما در این مقاله گردآوری کرده ایم .

14 آذر 1400

موارد مضر برای کبد کدامند؟

در این مطلب قصد داریم مواردی که در عین ناباوری، سبب آسیب زدن به کبد شما می شوند را با هم آنالیز کنیم.

29 آبان 1400

مقاله: تعبیر خواب پرنده، دیدن پرنده در خواب چه تعبیری دارد؟

یونگ می گوید دیدن تخم پرنده در خواب، نماد پول است. دیدن جوجه از تخم بیرون زدن در خواب، نمادی از پیروزیتی است که تاخیر دارد.

23 آبان 1400

مقاله: تعبیر خواب کفن، کفن کردن مردگان در خواب چه تعبیری دارد؟

ابراهیم کرمانی گوید: اگر بیند مرده را کفن کرد، دلیل که از خویشان مرده یکی را کفن کند.

22 آبان 1400

یک کروموزوم بیشتر

به مناسبت 21 مارس روز جهانی سندروم داون سندرم داون شایع ترین بیماری کروموزومی است که در جهان تشخیص داده شده است. با تولد هر نوزاد مبتلا به سندروم 600 مورد نوزاد سالم به جهان می آید غالباً ممکن است این عدد به 1000 نفر هم برسد این اندازه در مادرانی که جوان...

20 آبان 1400

اثرات جانبی مغناطیس درمانی

مغناطیس درمانی برای درمان برخی از ناراحتی ها به کار می رود. با این حال، برخی اثرات جانبی برای مغناطیس درمانی وجود دارد که پیش از آن که شخص شروع به به کار بردن آن کند، باید آن ها را مد نظر قرار دهد.

15 آبان 1400

درمان ریزش مو در زنان

استرس، عدم تعادل هورمونی، کمبود تغذیه، عوامل ژنتیکی، مسائل پزشکی، درمان بیش از حد مو با استفاده از مواد شیمیایی ناملایم، استفاده بیش از حد از سشوار، بیگودی و صاف کن ها و ... می توانند برخی از عوامل موثر در

28 مهر 1400

کاهش چین و چروک اطراف چشم ها

اولین نشانه پیری اغلب پدیدار شدن چین و چروک در اطراف چشم هاست. در این مقاله نکات مفیدی برای خلاص شدن از دست چین و چروک ارائه شده است.

26 مهر 1400
تعداد: (151)