4 نکته کلیدی دکوراسیونی در داشتن عمری جاودانه

به گزارش یزد بلاگ، راز عمر جاودانه ژاپنی ها، با چهار نکته عجیب دکوراسیونی کشف شد!

4 نکته کلیدی دکوراسیونی در داشتن عمری جاودانه

راز تاثیر دکوراسیون در افزایش طول عمر را از زبان بابابزرگ مامان بزرگ های صدساله ای که عمر جاودانه شان را در نحوه چیدمان و دکوراسیون خانه هایشان می دانند، بشنوید. مجله اینترنتی خبرنگاران در این شماره، یک راز عجیب را برملا نموده است.

عناوین مطلب

 • تاثیر دکوراسیون در افزایش طول عمر چگونه است؟
  • گذاشتن یک جاکفشی کنار در
  • قراردادن تلویزیون در اتاقی که از آشپزخانه دور است
  • خانه خود را مهمان طبیعت کنید
  • طراحی فضا با مبلمان و فرش کمتر
  • بعلاوه بخوانید:

تاثیر دکوراسیون در افزایش طول عمر چگونه است؟

بسیاری از مردم تصور دارند که راز افزایش طول عمر پدربزرگ و مادربزرگ های قدیمی تنها در رژیم های غذایی عجیب وغریب یا ورزش های طولانی و مستمر است. اما ما به شما خواهیم گفت، اگر تنها چند نکته اساسی را در چیدمان منزلتان رعایت کنید، عمر جاودانه ای خواهید یافت. نه اینکه رژیم غذایی و ورزش تاثیری نداشته باشد؛ اما دن بوتنر نویسنده کتاب چالش منطقه ها آبی می گوید: زندگی در محیط هایی که ناخودآگاه شما را به سمت رفتارهای سالم مثل حرکت بیشتر یا خوردن گیاهان سوق می دهد، در واقع تاثیر دکوراسیون در افزایش طول عمر را نشان می دهد. در این مورد چند نکته وجود دارد که باید رعایت کنید.

گذاشتن یک جاکفشی کنار در

یک رسم جالب در میان ژاپنی ها وجود دارد که اتفاقا در کشور ما نیز رایج است. درآوردن کفش ها جلوی در و درست به هنگام ورود به خانه! تحقیقات نشان داده که بیست و هشت درصد کفش ها حاوی باکتری مدفوع هستند! شما که نمی خواهید این باکتری ها در فضای خانه پخش شوند و در هنگام خوردن غذا به معده شما وارد گردند؟

قراردادن تلویزیون در اتاقی که از آشپزخانه دور است

ما نمی خواهیم بگوییم که هرگز نمی توانید در یک کاسه ذرت بوداده شیرجه بزنید یا حتی یک وعده غذایی کامل را درحالی که روی مبل لم داده اید بخورید؛ اما مطالعات نشان داده اند که مردم تمایل دارند حتی در نقطه سیری هم اگر در حال تماشای تلویزیون هستند، باز هم به خوردن و آشامیدن ادامه دهند.

خانه خود را مهمان طبیعت کنید

تزیین خانه با گیاهان آپارتمانی هرچند ممکن است کار سخت و طاقت فرسایی باشد؛ اما یکی از مهم ترین عوامل کاهش استرس و تاثیر دکوراسیون در افزایش طول عمر است. حتی اگر کسی هستید که توانایی پرورش گل وگیاه در خانه را ندارید، حداقل از رنگ های سبز و خاکی در دکوراسیون خانه خود بهره ببرید.

طراحی فضا با مبلمان و فرش کمتر

شاید برای شما عجیب باشد؛ اما تحقیقات نشان داده که یک چهارم آمریکایی های بالای 65 سال هر ساله به علت گیرکردن پایشان به وسایل منزل در بیمارستان بستری می شوند! با استفاده از کاناپه و صندلی های کم ارتفاع از سقوط و زمین خوردن خود جلوگیری کنید و این گونه تاثیر دکوراسیون در افزایش طول عمر را ببینید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب مبل ابر و بادی یک انتخاب ایده آل برای تنبل ها! را بخوانید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 12 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1402 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4983

به "4 نکته کلیدی دکوراسیونی در داشتن عمری جاودانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 نکته کلیدی دکوراسیونی در داشتن عمری جاودانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید