همایشها و نمایشگاه ها

آرزوهای از دست رفته ، نقاشی های پناهجویان کمپ لسبوس یونان در راه حراج کریستی ، ردپای ایرانی ها در نقاشی ها

نمایشگاهی از نقاشی های پناهندگان کمپ موریای جزیره لسبوس، تا 17 ژانویه 2020 در لندن برپا است. این نقاشی ها قرار است توجه دنیا را به شرایط زندگی پناهندگان جلب کند و درآمد حاصل از آن، شرایط زندگی آن ها را اندکی تغییر دهد.

2 اسفند 1398

حضور ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور 2016

ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور 2016 اسپانیا حاضر می شود.

20 بهمن 1398

طرابلس در آستانه سقوط، آلمان به دنبال میانجیگری

ایسنا نوشت: با پشتیبانی روسیه پیشروی نیروهای ژنرال حفتر به سمت طرابلس شتاب گرفته و درگیری ها به سمت مرکز شهر کشیده می شود. فرستاده ویژه سازمان ملل در امور لیبی شرایط پایتخت را بسیار نگران کننده می داند.

4 بهمن 1398

آیا تور مشهد با حداقل هزینه امکان پذیر است؟

تور مشهد از جمله تورهای ایران است که با قیمت های متفاوتی به گردشگران عرضه می گردد؛ اما به دلیل شرایط معیشتی مردم تور مشهد و رزرو هتل مشهد با حداقل هزینه به یکی از فاکتورهای مهم گردشگران تبدیل شده است. برای سفر به مشهد با حداقل هزینه، همراه ما تا خاتمه...

4 بهمن 1398

برگزاری نمایشگاه ملی صنایع دستی و سوغات در خرم آباد

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی لرستان در نشست مشورتی قرارگاه جهادگران مالی کشور از برگزاری نمایشگاه ملی صنایع دستی، سوغات و هدایا به مناسبت شب یلدا در خرم آباد اطلاع داد.

1 بهمن 1398

نوکیا در تاریخ 14 آذر از گوشی جدید خود رونمایی می نماید

چیزی به سرانجام سال میلادی نمانده و به نظر می رسد شرکت HMD Global میخواهد در تاریخ 5 دسامبر (14 آذر) از گوشی جدید نوکیا رونمایی کند. این شرکت در خصوص گوشی مذکور اطلاعاتی ارائه نداده ولی به احتمال زیاد شاهد معرفی نوکیا 8.2 خواهیم بود. سال گذشته این شرکت در تاریخ...

20 دی 1398

سناتور گراهام دل اردوغان را به دست آورد

ایسنا نوشت: لیندسی گراهام قطعنامه ای را که کشتار ارامنه توسط امپراتوری عثمانی را رسما به عنوان نسل کشی به رسمیت می شناخت، مسدود کرد.

17 دی 1398

دفتر سیاسی طالبان: نشست علما به انتها اشغالگری و آمدن صلح در افغانستان کمک کند

یکی از اعضای دفتر سیاسی طالبان در قطر بیان نمود این گروه انتظار دارد تا نشست امروز علمای اسلامی در اندونزی بر انتها اشغال افغانستان توسط نیروهای خارجی تاکید کرده و از این طریق به آمدن صلح در این کشور کمک کند.

14 دی 1398

دنپاسار در یک نگاه

دنپاسار (Denpasar) شهری در استان بالی کشور اندونزی است که به عنوان بزرگ ترین شهر و پایتخت جزیره بالی، در جنوب بالی واقع شده است.

7 دی 1398

مراسم رسمی بتن ریزی واحد 2 نیروگاه بوشهر 19 آبان انجام می گردد

مراسم رسمی بتن ریزی واحد 2 نیروگاه اتمی بوشهر 19 آبان (10 نوامبر) با حضور مقامات ایرانی و روسی برگزار می گردد.

4 دی 1398

ابراز تمایل یک غول نفتی برای پیوستن به اوپک

رییس جمهور برزیل بیان کرد مایل است کشورش به اوپک ملحق گردد که چنین اقدامی تولیدکننده بزرگ جدیدی را به این گروه اضافه می نماید.

28 آذر 1398

آکواریوم رودخانه کامدن

دنیای زیر آب را کشف کنید! کشف دنیای آکواریوم با طی مسافتی چند دقیقه ای از مرکز فیلادلفیا به مجتمع آبی کامدن امکان پذیر است. در این محل شما شاهد فضایی شبه نمایشگاهی با بیش از 8500 گونه آبی در حجمی بالغ بر دومیلیون گالون آب خواهید بود.

21 آذر 1398