سینما

جنگ پرتقال در تورین ایتالیا

استان تورین ایتالیا روز گذشته شاهد بزرگترین کارناوال نبردغذایی در ایتالیا بود.

27 بهمن 1398

متفاوت ترین درخت های کریسمس 2019

در این مقاله به معرفی 10 تا از متفاوت ترین درخت های کریسمس امسال از نگاه وب سایت Dezeen می پردازیم. بسیاری از آن ها را طراحان مشهوری چون Bauhaus و Lego ایده پردازی کرده اند.

26 بهمن 1398

قضاوت چهار داور کشتی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا

به گزارش خبرنگاران، ناصر فروتن رئیس کمیسیون داوران کشتی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب اضافه نمود: بر اساس قوانین اتحادیه جهانی کشتی، داوران درجه S1 می بایست در رقابت های قاره ای بزرگسالان شرکت نمایند که بر این اساس محمد مصلایی...

24 بهمن 1398

نگاهی به کوپه اشرافی لینکلن کانتیننتال مدل 1958

در بین مجموعه بازیگران برجسته هالیوود، تنها چند چهره را می توان یافت که با ورود به دهه ششم یا هفتم زندگی کماکان جذابیت خود را حفظ نموده اند. جورج کلونی یکی از بازیگرانی است که علیرغم عبور از 58 سالگی همچنان در فیلم های مختلف نقش مردان میانسال و حتی جوان...

9 بهمن 1398

اکران دانشجویی آن 23 نـفـر

کانون فیلم و عکس و کانون کتاب و کتاب خوانی دانشگاه علامه طباطبایی فیلم سینمایی آن بیست وسه نفر را اکران می کند.

5 بهمن 1398

25 تصویر از افراد مشهور و هنرپیشه هایی که به جای آن ها در فیلم ها بازی کردند

بازی به جای چهره های مشهور جهان در سینما قدمتی طولانی دارد. همواره افراد مشهور و داستان زندگی شان، الهام بخش نویسندگان، فیلم نامه نویسان و کارگردانان بودند و عجیب نیست که ده ها فیلم براساس زندگی این افراد ساخته شده باشد.

5 بهمن 1398

قاچاق نسخه بدون سانسور خانه پدری

فیلم سینمایی خانه پدری ساخته سه بار توقیف شده کیانوش عیاری، یک روز مانده به آخرین روز اکران رسمی در سینما های کشور، قاچاق شد!

29 دی 1398

فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع در دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان اکران می گردد

دبیر تشکل عدالتخواه دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان گفت: فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع به همت تشکل عدالتخواه دانشگاه شنبه نهم آذرماه در این دانشگاه به صورت دوسانس اکران خواهد شد.

24 دی 1398

سلامتی گوش به یاری فناوری

با هوشمندترین و ایمن تریـن اوتوسکوپ جهـان BeBird A2، گوشتان را ضدعفونی نموده و به صورت آنلاین عکس و فیلم های باکیفیتی را از درون گوش خود و فرزندانتان گرفته و به پزشک معالج ارسال کنید.

13 دی 1398

هر آنچه باید در خصوص قوانین بیسبال بدانید

طرفداری: بامداد دیروز، تیم بیسبال شیکاگو کابز پس از 108 سال به قهرمانی لیگ بیسبال رسید، موضوعی که همه جهان در خصوص آن صحبت کرد.

29 آذر 1398

کلکل دو راننده وسیله نقلیه عمومی در خیابان حادثه ساز شد

راننده تاکسی و اتوبوس پس از لجبازی در رانندگی باعث بروز حادثه شدند.

28 آذر 1398

ویلیام فاکنر: نمی دانم خدا چرا مرا انتخاب کرد

هفته نامه چلچراغ - سینا نجفی: ویلیام فاکنر وقتی وارد دهه 50 زندگی خود شده بود و با دریافت جوایز معتبر توانسته بود به چهره جهانی ادبیات تبدیل گردد، در نامه ای به یکی از دوستان خود نوشته بود: حالا برای اولین بار در می یابم که از چه نعمت شگفت انگیزی برخوردار...

24 آذر 1398