نامه 84 تشکل مردمی فعال در عرصه بین الملل در محکومیت تحریم های ظالمانه رژیم آمریکا

به گزارش یزد بلاگ، 84 تشکل مردمی فعال در عرصه بین الملل در نامه ای به اندیشمندان دنیا تحریم های رژیم آمریکا علیه مردم ایران را محکوم و اعلام کردند: دولت آمریکا با ادامه وضع تحریم های ظالمانه، جان مردم ایران را مستقیما هدف قرار داده است.

نامه 84 تشکل مردمی فعال در عرصه بین الملل در محکومیت تحریم های ظالمانه رژیم آمریکا

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرنگاران، دبیرخانه مجمع تشکل های بین الملل از نامه 84 تشکل مردمی فعال در عرصه بین الملل خطاب به اندیشمندان و فرهیختگان در سراسر دنیا در محکومیت تحریم های ظالمانه رژیم آمریکا اطلاع داد.

متن این نامه به توضیح زیر است:

اندیشمندان ارجمند و فرهیختگان گرامی در سراسر دنیا

با عرض سلام، احترام و آرزوی سلامتی شما

همانگونه که می دانید ویروس کرونا یک تهدید جدی است که کل جامعه بشریت را تحت تأثیر قرار داده است. بلایی همه گیر که به جان بشریت افتاده و نه سیاه می شناسد و نه سفید؛ نه پیر از آن رهایی دارد و نه جوان؛ مصیبتی همچون دو جنگ خانمان سوز دنیای! همبستگی و مقابله با سایه شوم ویروس کرونا، تنها راه و موثرترین چاره است.

در مبارزه با این بلای دنیای، باید با زبان انسانیت دست کمک به هم دهیم. تبعیض در سلامت، همان همراهی با نسل کشی و مصداق جنایت علیه بشریت است. در شرایطی که همه کشورها از جمله ایران در حال مبارزه با این تهدید می باشند، دولت آمریکا با ادامه وضع تحریم های ظالمانه، جان مردم ایران را مستقیما هدف قرار داده است.تحریم های اقتصادی و دارویی یک کار ضد بشری است، زیرا بیشتر این تجهیزات کاربرد تشخیصی و درمانی دارد.به همین دلیل کمپین corona2plus ایجاد و از شما دعوت می گردد تا با مراجعه به تارنمای https://www.corona2plus.com اعتراض خود را نسبت به اقدامات ظالمانه دولت آمریکا امضا کنید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1067

به "نامه 84 تشکل مردمی فعال در عرصه بین الملل در محکومیت تحریم های ظالمانه رژیم آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه 84 تشکل مردمی فعال در عرصه بین الملل در محکومیت تحریم های ظالمانه رژیم آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید