اخبار اقتصادی

خبرنگاران آزمون دکتری برای جلوگیری از تجمع در چند منطقه ایلام برگزار شد

ایلام - خبرنگاران - سرپرست استانداری ایلام با بیان اینکه بیش از 2 هزار داوطلب ایلامی در آزمون دکتری شرکت کردند، گفت: این آزمون به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی و جلوگیری از تراکم داوطلبان در چند منطقه استان برگزار گشت.

22 فروردین 1400

قیمت دلار در صرافی ملی چهار شنبه 20 اسفند

دلار صبح امروز در صرافی ملی به قیمت 24 هزار و 129 تومان فروخته می گردد. اسکناس آمریکایی نسبت به روز گذشته در همین ساعت 293 تومان ارزان شده است.

21 فروردین 1400

بهره برداری از 9 تصفیه خانه فاضلاب در سال آینده خبرنگاران

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: سال آینده و تا قبل از خاتمه دولت دوازدهم، 9 تصفیه خانه فاضلاب به بهره برداری می رسد.

19 فروردین 1400

واردات 250 هزار دوز واکسن کرونای چینی ، بسته شدن مرزهای ایران در خوزستان

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از واردات 250 هزار واکسن کرونای چینی طی هفته آینده اطلاع داد و گفت: کانون شیوع کرونای انگلیسی مسافران عراقی وارد شده به استان خوزستان بودند.

18 فروردین 1400

تامین امنیت غذایی به معیشت مردم گره خورده است

تهران (پانا) - در هفتیمن همایش تجلیل از مدیران برتر جهادی که در سالن اجلاس خبرگان برگزار گشت، علیرضا بزرگی به عنوان مدیر برتر جهادی در بخش امنیت غذایی کشور انتخاب شد.

18 فروردین 1400

سیگنال برجامی روحانی

حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، در دیدار با سیمون کاوونی، وزیر امورخارجه جمهوری ایرلند که کشورش نهاد تسهیل کننده شورای امنیت سازمان ملل در اجرای توافق هسته ای (برجام) است، وعده داد که ایران با رفع تحریم ها بلافاصله اقدامات جبرانی انجام دهد و گفت بهترین...

17 فروردین 1400

در واکسیناسیون نه اولویت ژن خوب داریم نه آقازاده ، به زودی اولین محموله واکسن کوواکس از آمستردام وارد کشور می گردد خبرنگاران

معاون کل وزارت بهداشت میهمان برنامه تلویزیونی طبیب با تأکید بر اینکه در واکسیناسیون نه اولویت ژن خوب داریم نه آقازاده، بیان کرد: به زودی اولین محموله واکسن کوواکس از آمستردام وارد کشور می گردد.

17 فروردین 1400

زمان مطلوب ماندگاری کالا در بنادر 30 تا 45 روز است

تهران (پانا) - عضو هیات عامل و معاون امور بندری و مالی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه بازه زمانی30 تا 45 روزه، بهترین مدت زمان برای ماندگاری کالا در بنادر است، گفت که کالاها باید سریعا تخلیه، ترخیص و به کف بازار برسند.

16 فروردین 1400

ابراز تمایل ترکیه به همکاری نظامی با کویت

سفیر ترکیه در کویت اظهار داشت که کشورش از هر نوع همکاری با کویت برای تبادل اطلاعات و انتقال فناوری در حوزه صنایع دفاعی استقبال می نماید.

16 فروردین 1400

حذف کاغذ، شروع دردسر

اگر ضرب المثلآمدند ابروی طرف را درست کنند، زدند چشمش را کور کردند فقط یک جا کاربرد داشته باشد حتما این یک جا غائله حذف دفترچه های کاغذی تأمین اجتماعی است.

13 فروردین 1400

زندگی در کدام استان هزینه بیشتری دارد؟ ، کمترین تورم در استان های مرکزی و قم

به گزارش خبرنگاران، مرکز آمار ایران گزارش تورم بهمن را به تفکیک هر استان منتشر کرده که جزئیات آن به شرح زیر است:

7 فروردین 1400

مرگ در عرض سه روز ؛سوغات شوم سفرهای نوروزی

تنها 12 روز به نوروز مانده است و خیلی ها با وجود هشدار ها در فکر و خیال سفر هستند این در حالی است که کرونای انگلیسی گاهی سه روزه حال فرد را وخیم می کند و جان او را می گیرد.

7 فروردین 1400

واشنگتن: از فاصله دریافت ایران از تعهدات هسته ای نگران هستیم خبرنگاران

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری خود از آنچه به گفته او اقدام ایران در فاصله دریافت بیشتر از پایبندی به تعهدات هسته ای خوانده شد، ابراز نگرانی کرد.

5 فروردین 1400

قیمت دلار در بازارهای جهانی افزایش یافت

با تورم موجود، قیمت دلار در بازارهای جهانی افزایش یافت.

4 فروردین 1400

(تصاویر) سد مشمپا، همچنان در حال ساخت...

سد مشمپا یکی از سد های مهم ایران و استان زنجان محسوب می شود که در نزدیکی روستای مشپما و در جنوب غربی استان زنجان روی رودخانه پر آب و دائمی قزل اوزن در حال احداث است. سد مشمپا در استان زنجان پس از سد طالقان دومین سد بزرگ برق آبی ایران است.

4 فروردین 1400

خبرنگاران اعضای شبکه اختلاس و فساد در جهرم دستگیر شدند

شیراز-خبرنگاران- معاون روابط عمومی سپاه فجر استان فارس اظهار داشت: شبکه اختلاس و ارتشا در یکی از ادارات دولتی شهرستان جهرم توسط سازمان اطلاعات سپاه فجر منهدم شد.

3 فروردین 1400

استفاده از سمعک زوال عقل را به تأخیر می اندازد

محققان دریافتند، استفاده از سمعک می تواند بروز زوال عقل در افراد دارای مسائل شنوایی را تا پنج سال به تأخیر بیندازد.

3 فروردین 1400

شرکت سنگ آهن گهر زمین 400 دستگاه تبلت به دانش آموزان بی بضاعت هدیه کرد

تهران (پانا) - مدیرکل آموزش وپرورش استان کرمان از اهدای 200 دستگاه تبلت به دانش آموزان منوجانی از سوی شرکت سنگ آهن گهر زمین، تعیین مالی شهرستان منوجان اطلاع داد و گفت که 200 دستگاه تبلت دیگر به دانش آموزان بی بضاعت شهرستان های کهنوج، فاریاب و رودبار جنوب...

1 فروردین 1400

خبرنگاران بزرگترین خط فراوری پنل های خورشیدی در اردبیل راه اندازی می گردد

اردبیل - خبرنگاران - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل از ایجاد و راه اندازی بزرگترین خط فراوری پنل های خورشیدی در اردبیل اطلاع داد.

30 اسفند 1399

رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت منصوب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت بهداشت، دکتر فرید نجفی در حکمی دکتر محمدرضا منظم اسماعیل پور را به عنوان رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

30 اسفند 1399
تعداد: (308)