اخبار اقتصادی

2 میلیون و 500 هزار نفر از دارندگان سهام عدالت فوت نموده اند، منتظر اطلاعیه انتقال سهام باشید

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) در اطلاعیه ای از درگذشت 2 میلیون و 500 هزار نفر از دارندگان سهام عدالت اطلاع داد.

16 مرداد 1399

خبرنگاران پنیر لیقوان و اَنگی که نمی چسبد

تبریز - خبرنگاران - تخریب اعتبار چند صدساله پنیر لیقوان به بهانه تبلیغ محصول لبنی دیگری در یک برنامه تلویزیونی، موجی از واکنش منفی افکار عمومی را به دنبال داشت.

15 مرداد 1399

کودک آزاری از جرایم عمومی است و احتیاج به شاکی خصوصی ندارد

خبرنگاران/اصفهان دانشجوی دکتری حقوق دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد با اشاره به خلاء قانون گذاری در زمینه حمایت از حقوق بچه ها، گفت: 10 سال طول کشید تا لایحه حمایت از حقوق بچه ها در سال 97 در صحن علنی مجلس مطرح شد و امیدواریم با برطرف شدن ایرادات شورای نگهبان...

14 مرداد 1399

دانشگاه باید با فعالیت های علمی و کاربردی اقتصاد را متحول کند

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه دانشگاه باید با فعالیت های علمی و کاربردی اقتصاد کشور را متحول کند، گفت :برای تحول اساسی در دانشگاه باید نقش دولت در نحوه همکاری با مراکز علمی روشن گردد.

5 مرداد 1399

قلعه نویی: قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ؟ مبارکش باشد!

امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: اینکه ما مخالف یا موافق شروع دوباره لیگ باشیم یک بحث است، بحث دیگر این است که وقتی مسئولان تصمیم می گیرند همه ما باید تمکین کنیم. مدیران باشگاه هایی که بیانیه دادند و خواستار تعطیلی لیگ شدند درباره قهرمان...

4 مرداد 1399

کرونا، کوشش اروپا برای مقابله با عمیق ترین رکود مالی از زمان جنگ جهانی دوم

در حالی که کارشناسان برجسته مالی، اروپا را به دلیل بحران کرونا در برابر عمیق ترین رکود مالی از زمان جنگ جهانی دوم می بینند این اتحادیه کوشش می نماید با برنامه های مالی ویژه با این چالش عظیم مبارزه کند.

4 مرداد 1399

افزایش حقوق سال جاری با میزان تورم و رشد اجاره مسکن همخوانی ندارد

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این که میزان افزایش حقوق سال جاری با میزان تورم و رشد اجاره مسکن همخوانی ندارد، گفت: در بخش مسکن سونامی قیمت نداشتیم.

3 مرداد 1399

موزه آتاترک؛ از دیدنی های شهر ازمیر ترکیه

موزه آتاترک پس از آنکه توسط صاحب آن در 9 سپتامبر 1922 رها شد، به صورت ملی درآمد. ارتش ترکیه پس از ورود به ازمیر، از این ساختمان به عنوان مقر اصلی خود استفاده کرد.

3 مرداد 1399

وقتی گره های دندان شکن عمرانی با دست بخش خصوصی گگردده می گردد

بهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی در شهر کرج به عنوان راه چاره اساسی، بسیاری از طرح های نیمه تمام این شهر را به سرانجام می رساند.

2 مرداد 1399

آینده اروپا تیره و تار است

خبرنگاران: وزیر دارایی سابق یونان آینده اروپا را تیره و تار ارزیابی و توضیح داد که احساس می نماید کشورش در یک جنگ اقتصادی واقع شده است.

2 مرداد 1399

دردسرهای مالی باشگاه ها برای جذب ستارگان نامدار فوتبال

دردسرهای اقتصادی ناشی از بحران کرونا باعث شده تا خرید ستاره های فوتبال جهان برای باشگاه ها با ریسک بالایی همراه باشد.

2 مرداد 1399

اقدامات جهادی دانش بنیان که ایران را بی نیاز کرد، راه اندازی 5 خط تولید جدید در 17روز

یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان کرمانشاه با همت شبانه روزی و اعمال تغییراتی در خط تولید خود پیروز به تولید لوازم بهداشتی مورد نیاز جامعه در مدت زمان بسیار کوتاهی شد.

1 مرداد 1399

کوشش نماینده جمهوری خواه سنای آمریکا برای قطع یاری به لبنان

نماینده جمهوری خواه مجلس سنای آمریکا طرحی ارائه داده که خواهان قطع یاری دولت این کشور به لبنان است.

30 تیر 1399

افشای نام دیپلمات سعودی دخیل در حمله 11 سپتامبر

مایکل ایسیکوف خبرنگار تحقیقی یاهونیوز چهارشنبه شب در گزارشی افشا کرد که یک مقام اف بی آی نام این دیپلمات سعودی را در یک پرونده قضایی مربوط به شکایت خانواده های قربانیان حادثه تروریستی 11 سپتامبر از عربستان سعودی آورده است.

22 تیر 1399

پیش بینی افزایش جمعیت ایران در سال 1430 به 112 میلیون نفر

جمعیت کل کشور در سال 1430 هجری شمسی بر اساس پیش بینی پژوهشکده آمار، درصورت افزایش میزان باروری کل به112 میلیون و 475 هزار و 458 نفر می رسد.

19 تیر 1399

به نام کـارگـر به کام فروشندگان موادمخدر

شیوع ویروس کرونا و کم شدن رفت وآمد شهروندان در معابر منطقه17 باعث شده مکان های خاصی به پاتوق فروشندگان موادمخدر تبدیل گردد.

19 تیر 1399

برگزاری همایش مجازی شرکت های برتر کشاورزی با رویکرد جهش فراوری

همایش مجازی آنالیز علل و عوامل ارتقا و کارآمدی زنجیره های تامین با رویکرد جهش در فراوری با حضور 200 نفر از مدیران شرکت های برتر حوزه کشاورزی و امنیت غذایی کشور برگزار گردید.

18 تیر 1399

فقط دو برگ از قرارداد ویلموتس را به مجلس دادند!

نهاد های نظارتی روی قرارداد مارک ویلموتس حساسیت زیادی پیدا نموده اند. این مربی حضوری کوتاه در فوتبال ایران داشت، ولی تا دلتان بخواهد پول برد. از 7 ماه همکاری، ویلموتس تنها یک ماه در ایران حضور داشت، در حالی که همراه با دستیارانش دو میلیون یورو دریافت...

16 تیر 1399

توییت جدید سخنگوی وزارت خارجه درباره آمریکا و ترامپ

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در توئیتی نوشت: آمریکا باید یکجانبه گرایی خفت بارش را سرانجام دهد.

15 تیر 1399

انتخابات ریاست جمهوری لهستان در بحبوحه شیوع کرونا به تعویق افتاد

احزاب دولت ائتلاف لهستان توافق کردند تا در بحبوحه شیوع کرونا انتخابات ریاست جمهوری این کشور را به زمان دیگری موکول نمایند.

14 تیر 1399
تعداد: (148)