کسب و کار

راهنمای سفر به یونان

اگر به داستان های اساطیری و افسانه های خدایان علاقه دارید به یونان سفر کنید! اگر می خواهید تعطیلاتی رویایی در سواحل زیبا با خانه های سفید رنگ داشته باشید باز هم به یونان سفر کنید! راهنمای سفر به یونان شما را بیشتر با این سرزمین جادویی آشنا می نماید.

2 اسفند 1398

سهم 80 درصدی چین در صادرات ساعت به ایران

رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان ساعت با اشاره به تامین احتیاج کشور به ساعت به وسیله واردات گفت: 80 درصد ساعت های مچی از چین و 20 درصد دیگر نیز از سوئیس و ژاپن وارد می گردد.

1 اسفند 1398

پاساژ پروانه فاقد ایمنی ضروری است، عدم درنظر دریافت پیوست امنیتی

رئیس پلیس پایتخت گفت: پاساژ پروانه که در آن آدینه بازار برگزار می گردد، فاقد ایمنی های ضروری است و این موضوع را بار ها به مسئولان اعلام کردیم.

23 بهمن 1398

برگزاری نمایشگاه ملی صنایع دستی و سوغات در خرم آباد

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی لرستان در نشست مشورتی قرارگاه جهادگران مالی کشور از برگزاری نمایشگاه ملی صنایع دستی، سوغات و هدایا به مناسبت شب یلدا در خرم آباد اطلاع داد.

1 بهمن 1398

تحرکات محدود در بازار راکد مسکن پایتخت

خبرنگاران:آنالیز فایل های موجود در بنگاه های املاک مناطق مختلف شهر تهران، طی یک روز گذشته نشان می دهد: بخش عمده فایل های ارائه شده به بازار خرید و فروش ملک، با قیمت های تعدیل شده از سوی فروشندگان پیشنهاد شده اند.

1 بهمن 1398

محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهان در سال 2019

خبرنگاران: در سال های اخیر، بررسی محبوبیت شبکه های اجتماعی به تعداد کاربران فعال محدود بود و دراین بین، فیس بوک به دلیل قدمت بیشتر از اغلب شبکه های اجتماعی، در جایگاه نخست این رده بندی قرار می گرفت. بااین حال، محبوبیت شبکه های اجتماعی را می توان از زاویه...

27 دی 1398

سلامتی گوش به یاری فناوری

با هوشمندترین و ایمن تریـن اوتوسکوپ جهـان BeBird A2، گوشتان را ضدعفونی نموده و به صورت آنلاین عکس و فیلم های باکیفیتی را از درون گوش خود و فرزندانتان گرفته و به پزشک معالج ارسال کنید.

13 دی 1398

دنپاسار در یک نگاه

دنپاسار (Denpasar) شهری در استان بالی کشور اندونزی است که به عنوان بزرگ ترین شهر و پایتخت جزیره بالی، در جنوب بالی واقع شده است.

7 دی 1398

از 5 شرکت فرصت طلب آدینه سیاه چه می دانید؟

حتما عبارت آدینه سیاه را شنیده اید. روزی که برندها و فروشگاه با تخفیف های فوق العاده به استقبال مردم می روند. اما آیا از تاریخچه این روز چیزی می دانید؟ قدمت آدینه سیاه در غرب به قرن نوزدهم باز می گردد و به نوعی یکی از آدابی است که پیش از فرا رسیدن سال نوی...

2 دی 1398

وزارت نفت فراری از بورس

کارشناس قراردادهای بین المللی نفت گفت: در صورت شکست بورس نفت به عنوان یک راهکار ضدتحریمی، دیگر امیدی به همکاری بخش خصوصی برای فروش نفت نیست

2 دی 1398

خاورمیانه چه جذابیتی برای پوتین دارد؟

کارشناس اوراسیا سفر اخیر ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه به کشورهای عربستان و امارات را مورد آنالیز قرار می دهد.

25 آذر 1398

ویلیام فاکنر: نمی دانم خدا چرا مرا انتخاب کرد

هفته نامه چلچراغ - سینا نجفی: ویلیام فاکنر وقتی وارد دهه 50 زندگی خود شده بود و با دریافت جوایز معتبر توانسته بود به چهره جهانی ادبیات تبدیل گردد، در نامه ای به یکی از دوستان خود نوشته بود: حالا برای اولین بار در می یابم که از چه نعمت شگفت انگیزی برخوردار...

24 آذر 1398