مبتلایان کرونا در فارس به 49 نفر افزایش یافت

به گزارش یزد بلاگ، خبرنگاران/فارس سخنگو و معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد که با اضافه شدن 14 مورد قطعی جدید ابتلا به کرونا ویروس در فارس، شمار مبتلایان در این استان تا روز چهاردهم اسفندماه به 49 مورد رسیده است.

مبتلایان کرونا در فارس به 49 نفر افزایش یافت

عبدالرسول همتی در گفت وگو با خبرنگاران، بیان نمود: علاوه بر شهرستان های شیراز، لار، نی ریز، خرمبید، فسا و استهبان که تا پیش از این مواردی مبنی بر کروناویروس مثبت در آنها مشاهده شده، شهرستان کازرون نیز به مجموع این شهرستان ها اضافه شد.

او با بیان اینکه 70 درصد از مبتلایان قطعی مربوط به شهرستان شیراز و 30 درصد مربوط به شهرستان هاست، شلوغی و تراکم جمعیت در شیراز را دلیل آمار بالای ابالای قطعی در این شهرستان نسبت به سایر شهرستان های فارس بیان نمود.

سخنگو و معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: از مجموع مبتلایان قطعی تا به امروز دو نفر زن یکی مربوط به شیراز و دیگری نی ریز فوت کرده اند.

همتی با بیان اینکه 52 درصد از مبتلایان در فارس مرد و مابقی زن هستند، گفت: سه درصد از مبتلایان قطعی10 سال، 45 درصد در رده سنی10 تا 50 سال و 42 درصد بیش از 50 سال سن دارند.

سخنگوی علوم پزشکی شیراز بیان نمود: حال عمومی همه افراد مشکوک و مبتلایان قطعی مطلوب است و 11 مبتلای قطعی علاوه بر موارد مشکوک در حال حاضر در بیمارستان علی اصغر شیراز بستری هستند.

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 597

به "مبتلایان کرونا در فارس به 49 نفر افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبتلایان کرونا در فارس به 49 نفر افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید