زنجیره ناگسستنی آموزش نیروی انسانی در تجارت&zwnjنو

به گزارش یزد بلاگ، نیروی انسانی نقش اساسی در هدایت و افزایش بهره وری یک سازمان دارد. در این راستا شکی نیست که توجه به امر آموزش نیروی انسانی در تحقق اهداف سازمانی وهمچنین اجرای دقیق استانداردهای شغلی در موفقیت بنگاه های اقتصادی، بسیار اثرگذار خواهد بود.

زنجیره ناگسستنی آموزش نیروی انسانی در تجارت&zwnjنو

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو؛ نگاهی به عملکرد بیمه تجارت نو نشان می دهد تیم مدیریتی این شرکت به خوبی به این مهم آگاه هستند چراکه با وجود محدودیت های ایجادشده بر اثر شیوع ویروس کرونا همچنان با پشتکار در جهت بهبود کیفیت آموزش مجموعه تلاش می کنند.

به طوری که نقش آموزش و اهمیت آن در توانمندسازی، ارتقای مهارت های نیروی انسانی و بالابردن سطح کیفی عملکرد مدیران، کارکنان، روسای شعب و شبکه فروش نهادینه شده است.

نکته قابل توجه اینکه، در بیشتر شرکت های بیمه ای ، بخش آموزش به عنوان یک واحد آموزشی از زیر مجموعه های مدیریت منابع انسانی است، اما در بیمه تجارت نو مدیریت مستقلی است که در بدنه معاونت توسعه سازمانی فعالیت می کند.

در گام دیگر، شرکت بیمه تجارت نو پس از ارتقاء واحد آموزشی به مدیریت آموزش، نظام نامه جامع آموزشی را نیز تدوین کرده که براساس آن توانمندی های تمام کارکنان در همه سطوح ارزیابی شده که با توجه به تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری که در دنیا اتفاق می افتد، دانش مجموعه کارکنان این شرکت در حوزه عملکردی خود بروز رسانی می شود.

ناگفته نماند درکنار برگزاری تمام دوره های آموزشی برای نیروهای جدید، کارکنان باسابقه جهت آشنایی با آیین نامه های بروز رسانی شده شورای عالی بیمه، آموزش های لازم را می بینند.

در اقدامی مناسب شرکت بیمه تجارت نو در پایان هر سال از معاونت ها، مدیریت ها و مدیران شعب خود در سراسر کشور در قالب یک نظرسنجی، نیازهای آموزشی را درخواست کرده و پس از تدوین موارد مورد نیاز در ابتدای هرسال دوره های آموزشی تدوین شده، ابلاغ و در فواصل زمانی اجرایی می شود.

در همین رابطه ، معاون توسعه سازمانی شرکت بیمه تجارت نو اظهار کرد: پیش از شیوع ویروس کرونا دوره های آموزشی مورد نیاز این شرکت بیمه ای به صورت آنلاین و حضوری در این شرکت بیمه ای برگزار می شد اما پس از شیوع این ویروس و ایجاد محدودیت ها به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی دوره های حضوری لغو و همان دوره ها به صورت آفلاین و آنلاین برای کارکنان و کنندگان در همه سطوح برگزار می شود.

ابراهیم غلامی افزود: با توجه به تاکید مدیرعامل شرکت دایر بر آموزش و در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی مجموعه از ظرفیت های داخل و خارج از سازمان استفاده شده، به همین منظور تفاهم نامه و قراردادهای همکاری با مجموعه های معتبر در صنعت بیمه منعقد شده است.

وی افزود: در این راستا شرکت از ظرفیت پژوهشکده بیمه، دوره های آموزشی و اساتید آن مجموعه استفاده کرده و تفاهم نامه ای نیز با دانشگاه جامع علمی و کاربردی بیمه ایران در بخش آموزش فنی در همه سطوح از جمله کارشناسان، روسای ادارات، مدیران شعب، میران ستادی و معاونین منعقد کرده است.

معاون توسعه سازمانی شرکت بیمه تجارت نو خاطرنشان کرد: دراقدامی دیگر برای دوره های عمومی با مرکز آموزش بازرگانی قرارداد و تفاهم نامه همکاری منعقد شده که دوره های عمومی و تخصصی مربوط به مدیریت های بیمه، باربری، کشتی، هواپیمایی، حسابداری و مالی با همکاری این مجموعه برگزار می شود.

غلامی افزود: شرکت بیمه تجارت نو تمام کارکنان خود را در همه سطوح ملزم به شرکت در آزمون انجمن حرفه ای صنعت بیمه کرده چر اکه از این طریق، شرایط هریک از کارکنان از نظر حرفه ای معین و پس از آن نیازمندی های آموزشی مورد نیاز آنها می شود.

وی شرح داد که شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و محدودیت های ایجاد شده مانع از پرداختن به آموزش در شرکت بیمه تجارت نو نشده و این شرکت بیمه ای در سه ماهه نخست سال جاری 66 نفرساعت دوره آموزشی در حوزه فنی برای کارکنان و کنندگان این شرکت برگزار کرده است.

معاون توسعه سازمانی شرکت بیمه تجارت نو اظهارد داشت: درسه ماهه دوم سال جاری نیز 99 نفرساعت و در سه ماهه سوم 680 ساعت آموزش به صورت آنلاین و آفلاین برگزار و همچنان این آموزش ها در شرکت بیمه تجارت نو ادامه دارد.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2922

به "زنجیره ناگسستنی آموزش نیروی انسانی در تجارت&zwnjنو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنجیره ناگسستنی آموزش نیروی انسانی در تجارت&zwnjنو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید