خبرنگاران انتشار کتاب در سرزمین مردمان نجیب درباره کشورمان در کرواسی

به گزارش یزد بلاگ، بلگراد-خبرنگاران- هروویه روپچیچ گردشگر کرواسی پس از دو ماه ایرانگردی با موتورسیکلت در سراسر ایران سفرنامه ای را در قالب کتابی زیر عنوان در سرزمین مردمان نجیب منتشر کرد.

خبرنگاران انتشار کتاب در سرزمین مردمان نجیب درباره کشورمان در کرواسی

به گزارش خبرنگاران، این کتاب که نتیجه دو ماه ایرانگردی یک شهروند علاقمند کرواسی به کشورمان می باشد خوانندگان زیادی را به سوی خود جذب کرده به طوری که در فهرست سه کتاب پرفروش کتاب فروشی آنلاین کرواسی قرار گرفته است.

سفرنامه روپچیچ به ایران دعوتی برای سفر معنوی و یادآور ارزش های انسانی و جمعی جهان عنوان شده است. این گردشگر کرواسی هرگز تصور نمی کرد که به خاطر ویروس همه گیر کووید-19 در سال 2020 چه بن بستی در انتظار گردشگری و گردشگران قرار خواهد گرفت.

این کتاب که از طریق تارنمای کتابفروشی آنلاین کرواسی (Vbz.hr) در معرض فروش است، قرار بود در نمایشگاه بین المللی کتاب اینترلیبر زاگرب عرضه شود که به دلیل بیماری همه گیر کرونا، این نمایشگاه برگزار نشد.

اخیرا در کرواسی کتابی با عنوان هانا، قهرمان ما اثر علی اصغر سیدآبادی نویسنده توانای کشورمان برای آموزش و آشنایی بچه ها در مقابله با ویروس کووید-19 نوشته شده و برای مطالعه در مدارس ابتدایی کرواسی معرفی شده است.

مدرسه ابتدایی لیودویت گای در شهر کراپینای کرواسی از جمله مدارسی در این کشور می باشد که این کتاب را برای دانش آموزان خود توصیه کرده است.

کتاب هانا، قهرمان ما در اوایل سال جاری، توسط سفارت جمهوری اسلامی ایران در کرواسی به زبان کرواتی ترجمه و منتشر شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2709

به "خبرنگاران انتشار کتاب در سرزمین مردمان نجیب درباره کشورمان در کرواسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انتشار کتاب در سرزمین مردمان نجیب درباره کشورمان در کرواسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید