ثبت نام 149 هزار نفر جهت دریافت بیمه بیکاری در استان تهران

به گزارش یزد بلاگ، استاندار تهران با اشاره به ثبت نام 149 هزار نفر جهت دریافت بیمه بیکاری در استان تهران بر لزوم پیگیری عملیاتی جهش فراوری جهت برطرف مسائل مالی تاکید نمود.

ثبت نام 149 هزار نفر جهت دریافت بیمه بیکاری در استان تهران

به گزارش خبرنگاران، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری با اشاره به مسائل مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا گفت: به سبب شیوع ویروس کرونا و تاثیر آن بر حوزه مالی تا به امروز 149 هزار نفر جهت دریافت بیمه بیکاری در استان تهران ثبت نام نموده اند.

وی ادامه داد: به منظور برطرف مسائل ناشی از کرونا باید شرایطی فراهم کنیم تا رونق فراوری و جهش فراوری جزو راهبردهای اساسی باشد تا در آینده دچار مشکل نشویم بر همین اساس در این جلسات تقسیم کار منطقی و عملیاتی جهت دستیابی به اهداف مالی صورت گیرد.

استاندار تهران سپس تاکید نمود: بخش خصوصی، بانک ها، استانداری و تمام مسئولان استان باید ابزار و لوازم لازم را به کار بگیرند تا از اشتغال، فراوری و رونق فراوری حمایت گردد.

محسنی بندپی سپس با اشاره به ظرفیت های بخش خصوصی گفت: بخش خصوصی استعداد، ظرفیت و دغدغه و نگاه ملی دارد همچنانکه با شیوع کرونا جهت فراوری وسایل و اقلام بهداشتی بخش خصوصی فعال شده و امروز خوشبختانه در کشور روزانه 3.5 تا 4 میلیون ماسک فراوری می گردد، ضمن اینکه در زمینه فراوری مواد ضدعفونی کننده و اقلام بهداشتی نیز عملکرد بهتری نسبت به کشورهای مدعی داریم.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، استاندار تهران سپس با اشاره به لزوم تحرک بیشتر جلسات ستاد تسهیل جهت برطرف مسائل مالی توضیح داد: باید نگاه اصلاح گرایانه ای نسبت به برگزاری این جلسات داشته باشیم و به دنبال اجرایی شدن آیین نامه ها و مصوبات باشیم، در این راستا موضوعات در کارگروه های تخصصی به شکل جدی و عملیاتی آنالیز گردد، چراکه ظرفیت و توانمندی های زیادی در استان تهران وجود دارد تا بتوانیم با همکاری همدیگر سال متفاوت و موثر به لحاظ مالی را طی کنیم.

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1155

به "ثبت نام 149 هزار نفر جهت دریافت بیمه بیکاری در استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 149 هزار نفر جهت دریافت بیمه بیکاری در استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید