آنالیز شرایط فدراسیون فوتبال و انتخاباتش در نشست وزیر با مجلسی ها

به گزارش یزد بلاگ، به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، محمدمهدی فروردین نماینده مردم فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدارش با مسعود سلطانی فر نتایج این جلسه را مثبت ارزیابی کرد.

آنالیز شرایط فدراسیون فوتبال و انتخاباتش در نشست وزیر با مجلسی ها

وی با تصریح براینکه این ملاقات در راستای مسئولیتش در فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی محقق شده شرح داد که در این جلسه راهکارهای تعامل با قوه قانونگذاری و این وزارتخانه با هدف توسعه ورزش در ابعاد مختلف و برطرف مسائل در سطح ملی با وزیر ورزش و جوانان به گفتگو پرداختیم.

فروردین بیان نمود که در این نشست ساماندهی فدراسیون فوتبال به ویژه بحث اساسنامه مورد آنالیز نهاده شد و وزیر ورزش و جوانان گفت که انتخابات آن انجام خواهد شد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه یکی از اولویت های مجلس و وزارت ورزش و جوانان خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال است، توضیح داد: قطعا از این اتفاق استقبال خوبی می گردد.

وی ادامه داد: آنچه مسلم است تحقق خصوصی سازی در ورزش یکی از مواردی است که موجب ترغیب بخش خصوصی برای حضور در عرصه ورزش خواهد شد.

فروردین یکی دیگر از موارد مطرح شده دراین ملاقات را بیمه ورزشکاران بیان کرد و از حمایت وزیر ورزش و جوانان در ارتباط اطلاع داد.

وی با مهم خواندن تبلیغات محیطی در بحث درآمدهای پایدار برای باشگاه ها، حق پخش تلویزیونی رویدادهای ورزشی را مورد توجه قرار داد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس در مورد تحقق حق پخش تلویزیونی گفت: هفته آینده جلسه ای را با مسئولان صدا و سیما در این خصوص خواهیم داشت تا در قالب تفاهم نامه بتوانیم مطالبه بحق جامعه ورزش را جامه عمل پوشانده و یک کار اساسی در این راستا انجام دهیم.

وی اهمیت حمایت از جامعه ورزش بدلیل آسیب ناشی از کرونا را مورد توجه قرار داد و پیشنهاد تهیه بسته های حمایتی برای ورزش را بیان کرد.

فروردین ادامه داد: به همین دلیل مجلس آمادگی دارد در بودجه 1400 حمایت لازم را از عرصه ورزش بویژه از باشگاه های آسیب دیده داشته باشد .

وی با تاکید برنظارت قراردادهای بازیکنان و مربیان خارجی در سطح ملی، انجام کار کارشناسی در این حوزه را بسیار مهم خواند و گفت: باید کوشش کنیم بودجه های تخصیصی به ورزش به شکل بهتری هزینه گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2015

به "آنالیز شرایط فدراسیون فوتبال و انتخاباتش در نشست وزیر با مجلسی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز شرایط فدراسیون فوتبال و انتخاباتش در نشست وزیر با مجلسی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید