شخصا موضوع پرداخت مطالبات استراماچونی را دنبال می کردم

به گزارش یزد بلاگ، پیشکسوت باشگاه استقلال ظهر امروز با حضور در وزارت ورزش و جوانان با مسعود سلطانی فر دیدار و گفت وگو کرد.

شخصا موضوع پرداخت مطالبات استراماچونی را دنبال می کردم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران از پایگاه خبری وزارت ورزش، علی جباری، پیشکسوت باشگاه استقلال ظهر امروز با حضور در وزارت ورزش و جوانان با مسعود سلطانی فر دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار وزیر ورزش و جوانان با اشاره به فرایند خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: طبق زمانبندی اجرا شده فرایند خصوصی سازی طی می شود و عزم ما در دولت و وزارت ورزش و جوانان برای این امر جدی است.

سلطانی فر با بیان اینکه ورود استقلال و پرسپولیس به بازار سرمایه یک سیاست اصولی و منطقی است، اضافه کرد: برخی اقداماتی که در حالت عادی بیش از یک سال زمان لازم داشت در مدت 15 روز حل و فصل کردیم تا وقفه ای در این زمینه ایجاد نشود.

وزیر ورزش و جوانان اختصاص اماکن ورزشی به دو باشگاه را از اقدامات مهم در خصوصی سازی دانست و گفت: ورزشگاه مرغوبکار تا حالا سند نداشت که با تلاش زیاد و پیگیری این مشکل رفع شد، کمپ مرحوم ناصر حجازی هم طبق قانون در اختیار اداره کل ورزش و جوانان تهران بود که با پیگیری جدی و با تایید هیئت دولت مجوز واگذاری این کمپ را برای استقلال گرفتیم. ورزشگاه درفشی فر هم مسائلی داشت که حل کردیم و به همراه ورزشگاه شهدای گمنام به پرسپولیس واگذار کردیم تا سرمایه دو باشگاه به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

سلطانی فر زمان واگذاری دو باشگاه را دو، تا سه ماه آینده عنوان نمود و یادآور شد: استقلال و پرسپولیس با واگذاری به مردم مسائل فعلی را نخواهند داشت و تنها راه رشد و توسعه آنها هم همین جهت واگذاری به مردم، هواداران و پیشکسوتان از طریق بورس است.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به برخی نقطه نظرات علی جباری در خصوص توجه همسان به استقلال و پرسپولیس عنوان نمود: نگاه وزارت ورزش و جوانان به هر دو تیم یکسان بوده و اعتقاد جدی داریم هر زمان حال این دو تیم خوب بوده، حال فوتبال ما و مردم ما خوب بوده است. ما اگر مشکل پرسپولیس با باشگاه ترکیه ای را حل و فصل کردیم، برای حل مشکل استقلال هم 48 ساعته به مالزی و مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا رفتیم تا این باشگاه از لیگ قهرمانان حذف نشود.

سلطانی فر ادامه داد: در ماجرای استراماچونی شخصا موضوع پرداخت مطالبات او را دنبال می کردم تا جایی که در روز جمعه و در حالی که بانک های کشور تعطیل بودند از رئیس بانک مرکزی خواستم با تضمین خودم پول استراماچونی را به حسابش در ایتالیا پرداخت کند و حتی در پاسخ به درخواست 11 بندی او و موضوع پرداختی ها، از آقای خلیل زاده خواستم تا هر جایی که لازم است همکاری کند.

وی با بیان اینکه در 4 سال گذشته یک ریال از منابع دولتی برای استقلال و پرسپولیس هزینه نشده گفت: شرایطی فراهم آوردیم که هر دو باشگاه از محل درآمدهای خود اداره شوند و بتوانند مسائل خود را از طریق کارکرد مالی حل کنند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اظهارات علی جباری در خصوص توجه به پیشکسوتان اظهار کرد: پیشکسوتان هویت ورزش ما هستند و ما آمادگی داریم در خصوص مسائل درمانی آن تعداد از پیشکسوتان که با مسائل مالی روبرو هستند از طریق صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان اقدام کنیم. شما در باشگاه استقلال این افراد را شناسایی و به صندوق حمایت معرفی کنید تا مسائل آنها حل شود.

علی جباری نیز در ابتدای این دیدار به بیان دیدگاه های خود پرداخت و پس از سخنان وزیر گفت: خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس اقدام بزرگی است که انجام می دهید و ما پیشکسوتان با توجه اینکه خصوصی سازی را اتفاقی مهم در توسعه دو باشگاه می دانیم آماده ایم هر کمکی لازم باشد در این زمینه انجام دهیم.

این پیشکسوت استقلال با بیان اینکه برخی اقدامات شما در خصوص استقلال اطلاع رسانی نشده و ما اطلاعی از آنها نداشتیم عنوان نمود: حمایت هایی که تا امروز از استقلال انجام داده اید قابل تقدیر است و انتطار داریم این حمایت ها بیش از پیش ادامه یابد.

جباری با تقدیر از اقدامات اجرا شده در مدیریت فعلی استقلال یادآور شد: این انتصاب شما توانسته آرامش را به استقلال برگرداند و از شما خواهش می کنیم به حمایت هایتان از سعادتمند ادامه دهید.

وی از نگاه مثبت وزیر ورزش و جوانان به پیشکسوتان تشکر کرد و گفت: این همت شما برای رفع مسائل پیشکسوتان، باعث رفع دغدغه های آنهاست و ما تلاش می کنیم در این زمینه به شما کمک کنیم.

جباری، پیشکسوت باشگاه استقلال این دیدار را باعث رفع سوتفاهمات دانست و اظهار کرد: این نشست صمیمی و سعه صدر شما در شنیدن صحبت های ما و توضیحاتی که دادید باعث شد در جریان اقدامات شما برای استقلال و پرسپولیس قرار بگیریم و در زمینه هایی که می توانیم به شما کمک کنیم.

4127

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2261

به "شخصا موضوع پرداخت مطالبات استراماچونی را دنبال می کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصا موضوع پرداخت مطالبات استراماچونی را دنبال می کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید