اعتبار 5 میلیاردی بنیاد مستضعفان برای حفاظت از بچه ها کار در برابر کرونا

به گزارش یزد بلاگ، بنیاد مستضعفان به منظور حمایت از بچه ها کار که به شدت در معرض ابتلا به ویروس کرونا قرار دارند، مبلغ 5 میلیارد تومان را برای حفاظت از سلامت این بچه ها و تهیه و توزیع بسته های بهداشتی و مراقبتی در برابر کرونا، در اختیار سازمان بهزیستی قرار داد.

اعتبار 5 میلیاردی بنیاد مستضعفان برای حفاظت از بچه ها کار در برابر کرونا

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و همچنین در معرض خطر بودن بچه ها کار که در این روز ها به واسطه حضورشان در معابر و خیابان ها امکان ابتلاءشان به این ویروس وجود دارد، بنیاد مستضعفان مبلغ 5 میلیارد تومان را برای تهیه بسته های بهداشتی و مراقبتی در برابر کرونا و همچنین ارائه آموزش های لازم به این بچه ها تخصیص داد.

بر اساس این گزارش، به دنبال درخواست سازمان بهزیستی کشور مبنی بر تامین هزینه بسته های بهداشتی مراقبتی بچه ها کار در سراسر کشور، بنیاد مستضعفان این مبلغ را با هدف حفاظت از سلامتی این بچه ها به حساب سازمان بهزیستی واریز کرد.

همچنین مقرر شد تا سازمان بهزیستی، مسئولیت تهیه این اقلام بهداشتی و مراقبتی را عهده دار گردد و بر اساس ساز و کاری معین، این بچه ها را تحت آموزش های لازم به منظور پیشگیری از ابتلا به این ویروس قرار دهد.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 675

به "اعتبار 5 میلیاردی بنیاد مستضعفان برای حفاظت از بچه ها کار در برابر کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتبار 5 میلیاردی بنیاد مستضعفان برای حفاظت از بچه ها کار در برابر کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید