اتهامات مجیدی به مدیران استقلال، کلاهبرداری عاطفی و ضربه کشنده!

به گزارش یزد بلاگ، به گزارش خبرنگاران، فرهاد مجیدی سرمربی سابق آبی پوشان با انتشار پیغامی بار دیگر به انتقاد از عملکرد مدیریت استقلال پرداخت. وی در این پیغام نوشت:

اتهامات مجیدی به مدیران استقلال، کلاهبرداری عاطفی و ضربه کشنده!

* سکوت کردم تا طرفدار واقعی استقلال برخلاف فضای دست کاری شده شبکه های اجتماعی، متوجه عمق دروغ گویی و فریب کاری در باشگاه استقلال بگردد. حالا همه متوجه شدند که پروژه بازگشت آقای استراماچونی دروغ بود. کلاهبرداری عاطفی بود و یک ضربه کشنده به استقلال در آستانه کسب جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا.

* فاجعه بدتر اینکه با پنجره بسته به آسیا رفتیم و هیچ مسئول و ناظری این مدیران خیانت کار را مواخذه نکرد که چرا پول آقای شفر را ندادند اما دنبال ماجراجویی های قلابی در ایتالیا بودند؟

* 6 ماه قبل گفته بودم که استقلال مدیر توانمند مالی در باشگاه می خواهد، گفته بودم که استقلال مدیر - کارمند نمی خواهد اما یک مدیر پرسپولیسی را برای استقلال انتخاب کردند و با هزینه های سنگین، ارتش مجازی راه انداختند و یک زمین سوخته در استقلال باقی گذاشتند.

* روزی نیست که یک دروغ تازه از آقایان رو نگردد. همین امروز در رسانه ها خواندیم که 40 میلیارد تومان از 60 میلیارد تومانی که برای خود پیش طرفداران سند جعلی درآمدزایی زدند، قرض بوده است!

* مدیریت فریب کار با همکاری شریکش در هیات مدیره استقلال پروژه کینه توزی علیه من را همچنان پیش می برند. آنها مأموریت داشته اند که استقلال را به یک تیم معمولی تبدیل نمایند و فکرش را هم نمی کردم که میزان حقارت آقایان در حدی باشد که استوری نگذاشتن، سلفی نگرفتن و نام نبردن از آنها در مصاحبه هایم منجر به از دست رفتن قهرمانی ها در استقلال گردد. همه از جام حذفی می گویند اما قدرت تیم ما در حدی بود که می توانستیم در فینال غرب آسیا، دربی آسیایی برگزار کنیم اما به جای پرداخت طلب شفر در 6 ماه گذشته فقط دروغ گفتند.

* جدا از منتقدانی نظیر آقای حسن روشن که حرف دل و زبان شان یکی است، در این وسط تعدادی از پیشکسوتان با سهم خواهی و منفعت طلبی به حمایت از مدیریت دروغگو پرداختند و حالا هم با کاسب کاری همیشگی شان راهروهای وزارت ورزش را بالا پایین می نمایند تا به جای قدم زدن در پارک ها، سرگرمی تازه ای برای خودشان به وجود بیاورند. به خاطر همین است که باید یادی کنیم از ناصر حجازی و منصور پورحیدری و حسرت بخوریم که کجا هستند آن مردان عظیم.

* یک مدیر پرسپولیسی با اسم رمز استراماچونی و الکس نوری، استقلال را به این روزها رساند. این پلیدی ها در استقلال تمام نخواهد شد اما اگر استقلالی واقعی هستید، دفعه بعد لااقل حامی این دروغگوها نباشید. حمایت نادرست باعث شد که استقلال برای دومین سال متوالی توسط دلال ها بسته گردد و نه سرمربی!

* باید خطاب به آنها که نگران سوختن من در نیم فصل پارسال بودند، بگویم که نسوختم، عملکرد مناسبی داشتم و اگر توطئه مدیریت نبود، با موفقیت از قطر برمی گشتم. حالا هم بعد از نایب قهرمانی در فصل گذشته باید به قهرمانی فکر کرد و امیدوارم طرفداران استقلال را به زودی راضی ببینم.

* حرف بعدی من با شما طرفداران، به طور معین درباره مدیران، معاونان و مشاورانی خواهد بود که در این سال ها تیشه به ریشه استقلال زده اند و آماده هستم سنگین ترین هزینه ها را برای حذف این افراد پرداخت کنم. نام شان را خواهم برد و رهایشان نمی کنم.

* بعد از رفتن آقای استراماچونی، با یک دروغ زشت من را متهم به همدستی با وزارت ورزش کردند. در چند روز گذشته هم مجددا گفتند که مشغول لابی با وزیر ورزش هستم اما همه این حرفها دروغ بود، چون هیچ وقت آقای سلطانی فر را ندیده ام.

* آنها نمی توانند در رابطه عاطفی من با طرفدار خدشه ای وارد نمایند، رابطه ای که در تمام سال های جوانی، انرژی و انگیزه من برای زندگی و فوتبال بود.

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2398

به "اتهامات مجیدی به مدیران استقلال، کلاهبرداری عاطفی و ضربه کشنده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتهامات مجیدی به مدیران استقلال، کلاهبرداری عاطفی و ضربه کشنده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید