گروه جهادى افسران ولایت به پاکسازی و ضدعفونی روستاهاى بوشهر پرداخت

به گزارش یزد بلاگ، مسئول گروه جهادی افسران ولایت استان بوشهر گفت: این گروه جهادى به منظور پیشگیرى از ابتلا به کرونا ویروس اقدام به پاکسازی و ضدعفونی برخى از روستاهاى بوشهر نموده است.

گروه جهادى افسران ولایت به پاکسازی و ضدعفونی روستاهاى بوشهر پرداخت

علی یزدان پناه، مسئول گروه جهادی افسران ولایت استان بوشهر در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرگزارى دانشجو، گفت: با توجه به شیوع کرونا در استان بوشهر و لزوم پاکسازی و ضدعفونی روستاها، جهت پیشگیری از ابتلاى مردم به این ویروس، گروه جهادی افسران ولایت بوشهر در حرکت خود جوش به سم پاشی روستا های اشکفتو غربی و شرقی، اسکندر آباد، عباس آباد، علی آباد و کنعانی در بخش بوشکان پرداخته است.

یزدان پناه اضافه نمود: گروه جهادی افسران ولایت استان بوشهر در نظر دارد تا خاتمه شرایط قرمز شیوع کرونا به سم پاشی این روستا ها ادامه دهد. البته در این حرکت خودجوش، مردم روستایی با تمام امکانات خود به این جهادگران یاری کردند.

مسئول گروه جهادی افسران ولایت استان بوشهر با بیان اینکه این ضد عفونی به مدت یک روز کامل و با یاری پنج جهادگر و روستاییان صورت گرفته است، اظهار کرد: امیدواریم با ادامه این فرایند، از ابتلاى مردم به کرونا ویروس در این روستا ها جلوگیرى گردد.

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 896

به "گروه جهادى افسران ولایت به پاکسازی و ضدعفونی روستاهاى بوشهر پرداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروه جهادى افسران ولایت به پاکسازی و ضدعفونی روستاهاى بوشهر پرداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید