کارگروه های تخصصی در انجمن فرهنگی ناشران آموزشی تشکیل می گردد

به گزارش یزد بلاگ، تشکیل کارگروه های تخصصی در موضوعات کاغذ، زینک، مسایل فرهنگی و آموزشی و برگزاری نمایشگاه های تخصصی از اولویت های انجمن فرهنگی ناشران آموزشی به شمار می آید.

کارگروه های تخصصی در انجمن فرهنگی ناشران آموزشی تشکیل می گردد

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، امین آصفی، مدیر مسئول انجمن فرهنگی ناشران آموزشی در گفت وگو با ایبنا، با اشاره به اولویت های هیات مدیره جدید این انجمن گفت: تشکیل کارگروه های تخصصی برای استفاده از تجارب و افکار اعضا برای پیگیری مسائل مختلف مورد احتیاج ناشران، از اولین اقداماتی است که در این دوره دنبال خواهیم کرد.

وی ادامه داد: این کارگروه ها در عناوین و موضوعات مختلف مثل کاغذ و زینک، امور فرهنگی و آموزشی، تغییر اساسنامه، توزیع و فروش، جذب عضو جدید، نمایشگاه های بین المللی استانی و تخصصی تشکیل خواهند شد.

آصفی با اشاره به تعامل با وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش و اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران شرح داد: در این زمینه کوشش داریم آئین نامه ای برای تمام کارگروه ها تهیه و تدوین کنیم و سپس با دعوت از اعضا و موثرترین اعضای نشر در جلسات هیات مدیره و بهره گیری از تجارب و نظرات آن ها فعالیت های خود را گسترش دهیم.

وی تاکید نمود: همچنین دعوت از اعضا و صاحب نظران سایر تشکل های نشر و آموزش برای همراهی و مساعدت و استفاده از خدمات و افکارشان نیز از دیگر اقداماتی است که در هیات مدیره دنبال خواهیم کرد.

آصفی با اشاره به حضور حداکثری اعضای انجمن در مجمع و انتخابات این دوره، یادآور شد: در این انتخابات شاهد بودیم که احساس احتیاج آن ها به انجمن و همبستگی میان افراد وجود دارد و اکنون منتخبان هیات مدیره کوشش دارند پاسخ اعتماد و اتحاد آن ها را با فعالیت شفاف و پیروز بدهند.

به گفته وی، هدف هیات مدیره جدید تعامل با همه سازمان های مرتبط با اصلاحات امور معوق مهمی مثل تببین اساسنامه و تامین اقتصادی انجمن و اعضا با برطرف موانع و مسائل اقتصادی اقتصادیاتی کاغذ توزیع و فروش است.

در نهمین دوره انتخابات مجمع عمومی انجمن ناشران آموزشی امین آصفی با 51 رای، علی واله با 48 رای، محمدرضا سالکی با 47 رای، وحید تمنا با 44 رای، یحیی دهقانی با 40 رای، علی امین صادقیه با 36 رای و اکبر رئیس نیا با 34 رای برگزیده شدند. همچنین مجید ضیغمی با 40 رای و عباس مزینانی با 32 رای به عنوان بازرسان اصلی انتخاب شدند.

همچنین در انتخابات داخلی، وحید تمنا به عنوان رییس هیات مدیره، امین آصفی به عنوان مدیر مسوول، سیداکبر رییس نیا به عنوان نایب رییس هیات مدیره، علی امین صادقیه به عنوان خزانه دار و علی واله به عنوان دبیر هیات مدیره برگزیده شدند.

بازگشت به صفحه رسانه ها

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 151

به "کارگروه های تخصصی در انجمن فرهنگی ناشران آموزشی تشکیل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگروه های تخصصی در انجمن فرهنگی ناشران آموزشی تشکیل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید