کارگاه مجازی حکاکی روی چرم در تهران برگزار می شود

به گزارش یزد بلاگ، معاون صنایع دستی تهران گفت: با همکاری فرهنگسرای اشراق کارگاه مجازی حکاکی روی چرم هر هفته برای علاقه مندان برگزار می شود.

کارگاه مجازی حکاکی روی چرم در تهران برگزار می شود

به گزارش یزد بلاگ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران، پروانه حیدری بابیان اینکه برگزاری دوره آموزشی صنایع دستی در فضای مجازی دشوارتر از آموزش حضوری است و استاد نیازمند صرف وقت بیشتری برای هدایت کارآموزان از راه دور است اضافه کرد: در شرایط کنونی به دلیل حضور هم وطنان در منزل باید از فرصت های پیش رو در بستر فضای مجازی برای توسعه و رونق صنایع دستی استفاده کنیم.

او اضافه کرد: در حال حاضر دو کارگاه آموزش مجازی نقاشی روی سفال و حکاکی روی چرم برای علاقه مندان به هنرهای سنتی در حال برگزاری است و جلسات آن یک بار در هفته در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد تا فراگیران فرصت تمرین و انجام مراحل آموزشی را در منزل داشته باشند.

معاون صنایع دستی تهران گفت: آموزش مجازی صنایع دستی مجازی ازجمله حذف محدودیت های مکانی و زمانی را به همراه داشته است که اجرای پیروز آن می تواند در دوران پسا کرونا نیز برای علاقه مندان ادامه داشته باشد.

او گفت: در حال حاضر رشته هایی را برای آموزش مجازی انتخاب می کنیم که از طریق فضای مجازی امکان آموزش و اجرای آن برای فراگیران فراهم باشد و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت tehran.mcth.ir مراجعه کنند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 21 خرداد 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1041

به "کارگاه مجازی حکاکی روی چرم در تهران برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگاه مجازی حکاکی روی چرم در تهران برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید