چین: آمریکا باید با لغو همه تحریم ها علیه ایران، به برجام بازگردد

به گزارش یزد بلاگ، سخنگوی وزارت خارجه چین گفت: پکن امیدوار است که همه طرف ها همراه با جامعه جهانی برای پیشبرد بازگشت برجام به جهت درست و پیشبرد فرایند حل و فصل سیاسی مساله هسته ای ایران نقش سازنده ای ایفاء نمایند.

چین: آمریکا باید با لغو همه تحریم ها علیه ایران، به برجام بازگردد

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش ایسنا، هوآ چون یینگ، سخنگوی وزارت خارجه چین امروز سه شنبه در نشست خبری خود در پکن گفت: در حال حاضر مساله هسته ای ایران در یک برهه کلیدی است.

وی اضافه کرد: ضرورت کنونی این است که همه طرف ها هر چه زودتر تفاهماتی را که در نشست وزرای خارجه در مذاکرات ماه دسامبر سال گذشته منجر به دست آمد، اجرا نمایند و بازگشت هرچه زودتر آمریکا را به برجام بدون هیچ پیش شرطی و با احیاء مسولیت های این کشور در برجام به پیش سوق دهند و آمریکا همه تحریم های ذکر و قید شده در برجام را لغو کند.

هوآ چون یینگ گفت: ایران نیز بر این اساس باید اجرای کلیه مفاد برجام را احیاء کند. طرف های مختلف نباید برای آن شرایط دیگری بگذارند.

وی توضیح داد: چین امیدوار است که طرف های مربوطه همراه با جامعه جهانی برای پیشبرد بازگشت برجام به جهت درست و پیشبرد فرایند حل و فصل سیاسی مساله هستهای ایران نقش سازندهای ایفاء نمایند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 3212

به "چین: آمریکا باید با لغو همه تحریم ها علیه ایران، به برجام بازگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین: آمریکا باید با لغو همه تحریم ها علیه ایران، به برجام بازگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید