چگونه تاج گل نمایشگاه بین المللی، رویدادها و مراسم افتتاحیه را سفارش دهیم؟

به گزارش یزد بلاگ، هدیه دادن گل در مناسبت های گوناگون در فرهنگ ایرانی سابقه ای دیرینه دارد. با این وجود، شکل هدیه دادن در طی زمان دستخوش تغییر قرار گرفته است.

چگونه تاج گل نمایشگاه بین المللی، رویدادها و مراسم افتتاحیه را سفارش دهیم؟

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام گل گینه، امروزه می توان ادعا کرد که تاج گل های تبریک در ابعاد و اشکال متنوع، جدیدترین نوع آن ها برای عرض تبریک و شادباش و تاج گل های ترحیم، زیباترین راه برای عرض تسلیت، می باشند.

اهمیت حضور تاج گل های تبریک در نمایشگاه های بین المللی

امروزه نمایشگاه های بین المللی، مکان هایی هستند که می توان در آنجا به اهمیت تاج گل تبریک به خوبی پی برد. به طوری که شاید کمتر غرفه ای را در نمایشگاه ببینید که از اهمیت حضور تاج گل ها غافل مانده باشد. حال ممکن است تهیه تاج گل ها بر عهده صاحبین کسب و کار باشد و یا از سمت شرکا و سهامداران شرکت ها صورت گیرد، اما آنچه در این میان مشترک است، توجه کافی به حضور گل ها در محیط نمایشگاهی است.

اهمیت حضور تاج گل های تبریک در رویدادها و مناسبت های افتتاحیه

شاید اگر در یک مراسم افتتاحیه شرکت کنید و دست کم چند تاج گل تبریک را در آنجا مشاهده نکنید، به خوبی جای خالی آن ها را در فضا حس خواهید کرد. امروزه مراسم های افتتاحیه از آن دسته مناسبت هایی هستند که تاج گل های تبریک، عضو ثابت آن ها می باشند. افراد زیادی که به مراسم افتتاحیه دعوت می شوند، سعی می نمایند بهترین ابزار را برای انتقال پیغام پرمهر خود انتخاب نمایند و چه کسی است که در این جهت از نقش پررنگ گل ها غافل گردد. در ادامه به ذکر نکاتی مهم در جهت خرید تاج گل های تبریک خواهیم پرداخت. لازم به توجه است که نکات زیر برای خرید تاج گل ترحیم نیز کاربرد دارد.

نکاتی که باید در خرید تاج گل های نمایشگاه بین المللی و مراسم افتتاحیه رعایت کنیم:

همان طور که پیش تر گفتیم، اهمیت حضور گل ها بخصوص تاج گل های تبریک در رویدادهای مهم بر کسی پوشیده نیست اما نکته ای که در این میان حائز اهمیت است، رعایت اصول راهنمای این خرید است تا در نهایت به رضایت خریداران و برگزارنمایندگان این قبیل رویدادها منجر گردد؛ پس با ادامه این مقاله همراه باشید تا نکاتی را برای خرید تاج های تبریک بیان کنیم.

· به فضای برگزاری رویدادها توجه داشته باشید

به دلیل اینکه تاج گل های عرض تبریک، انعطاف بسیار مناسبی ازلحاظ اندازه و حجم گل ها دارند، بهتر است قبل از فرایند سفارش دهی و ارسال، از جزئیات فضای برگزاری آگاه شوید تا متناسب با فضا، اقدام به ارسال تاج گل های خود همراه با پیغام پرمهر تبریک خود کنید. به این فکر کنید که اگر قرار باشد تاج گل شما در یک فضای بسیار عظیم یا جلوی در ورودی سالن های عظیم قرار بگیرد، خرید یک تاج گل با اندازه کوچک، کاری اشتباه است و در آن فضای عظیم، دیده نخواهد شد و بالعکس.

· رنگ های مناسب را انتخاب کنید

اینکه شما در انتخاب رنگ های تاج گل ارسالی خود هوشمندانه عمل کنید، باعث خواهد شد اهمیت پیغام شما دوچندان گردد. اگر برای مراسم افتتاحیه و نمایشگاه بین المللی اقدام به خرید تاج گل های تبریک می کنید بهتر است قبل از ارسال، از رنگ های بکار رفته در فضای طراحی غرفه های نمایشگاهی و همچنین فضای برگزاری رویداد افتتاحیه، آگاهی پیدا کنید؛ زیرا صاحبین کسب و کارها اغلب از رنگ های برند خود برای طراحی فضا استفاده می نمایند و ارسال تاج گل هایی با رنگ های متضاد می تواند اهمیت پیغام شما را کم کند، پس به این نکته توجه کافی داشته باشید.

· به کیفیت گل ها توجه کنید، نه ابعاد تاج گل!

انتخاب تاج گل هایی باکیفیت بالای گل ها، بهتر از انتخاب تاج گل هایی با حجم زیاد گل، اما بی کیفیت است. این موضوع زمانی اهمیت پیدا می نماید که افراد می خواهند با بودجه کمتر، تاج گل هایی تهیه نمایند که عظیم تر باشد و بیشتر در معرض دید قرار گیرد، اما این تفکر اشتباه است؛ زیرا اگر در خرید تاج گل ها به بودجه خود توجه کنیم و اصل را بر کیفیت گل های ارسالی بگذاریم، اینکه تاج گل کوچک اما با کیفیت بالا ارسال کنیم بسیار باارزش تر است.

فروشگاه اینترنتی معتبر برای خرید تاج گل نمایشگاه و مراسم افتتاحیه:

با آنالیز های انجام شده، مشتریان تجربه فوق العاده و احساس رضایت از محصولات فروشگاه اینترنتی گل گینه www.Golgineh.com ابراز نموده اند.

خدماتی که سایت گل گینه ارائه می نماید شامل موارد زیر می گردد:

· مشاوره و هدایت تخصصی خرید تاج گل

· ارسال و تحویل رایگان

· استفاده ازگل های تازه با ماندگاری بالا

· پشتیبانی در طی برگزاری رویداد و نمایشگاه

شما برای سفارش تاج گل تبریک و تاج گل ترحیم می توانید به سایت اینترنتی گل گینه به آدرس www.Golgineh.com مراجعه و یا با شماره های 02177466394 و یا 09129726018 تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان فروشگاه گل گینه بهره ببرید.

تیم گل گینه به جهت تجربه حضور سال های متمادی در صنعت گل و گیاه کشور و آشنایی کامل با زنجیره تولیدی گل و گیاه در این صنعت، بدون شک از تازه ترین گل ها و خدمات طراحی برای مشتریان عزیز خود بهره می برد.

انتهای رپرتاژ آگهی

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 666

به "چگونه تاج گل نمایشگاه بین المللی، رویدادها و مراسم افتتاحیه را سفارش دهیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه تاج گل نمایشگاه بین المللی، رویدادها و مراسم افتتاحیه را سفارش دهیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید