وزیر انرژی عربستان: به دوستی با زنگنه افتخار می کنم

به گزارش یزد بلاگ، عبدالعزیز بن سلمان امروز (پنجشنبه، دهم0 تیرماه) در افتتاحیه صد و هشتاد و یکمین نشست عادی وزیران نفت و انرژی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک،) پس از پخش نماهنگی به مناسبت آخرین حضور بیژن زنگنه در نشست های این سازمان، گفت: به دوستی با زنگنه افتخار می کنم.

وزیر انرژی عربستان: به دوستی با زنگنه افتخار می کنم

وی افزود: زنگنه دوست شخصی من است و از زمانی که به اوپک ملحق شدم، دوست یکدیگر بوده ایم. من همواره دوستی با ایشان را معنی دار می دانم.

وزیر انرژی عربستان با بیان اینکه دوستی با آقای زنگنه همواره راهبردی بوده است، ادامه داد: ما خود را به اوپک محدود نکردیم و توانستیم موفقیت هایی به دست آوریم.

وزیر انرژی عربستان در پایان خطاب به زنگنه یادآور شد: به دوستی با آقای زنگنه افتخار می کنم و افتخار می کنم شما من را دوست خود بدانید؛ دوست دارم این دوستی را تا زمانی که زنده هستم ادامه دهم.

وی با بیان اینکه با وجود تناقض ها موفقیت های زیادی را در طول سال ها همکاری بدست آوردیم، گفت: واقع گرایی، فهم و درک ایشان در اهمیت جدا کردن مسائل مختلف بسیار کمک کننده بوده است.

13 کشور عضو اوپک هم اکنون در نشست پشت درهای بسته در حال بررسی سیاست های این سازمان برای 6 ماه آینده هستند.

سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در یکصد و هشتاد و یکمین نشست عادی خود با پخش نماهنگی، از حضور چندساله بیژن زنگنه در وزاتخانه های نفت و نیرو ایران قدردانی کرد.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: فرارو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4138

به "وزیر انرژی عربستان: به دوستی با زنگنه افتخار می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر انرژی عربستان: به دوستی با زنگنه افتخار می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید