نسخه اندروید گوگل مپس به زودی می تواند چراغ های راهنمایی را به شما نشان دهد

به گزارش یزد بلاگ، اگر شما اهل رانندگی کردن باشید احتمالا ویژگی جدید گوگل مپس برای شما کارایی زیادی خواهد داشت. حتی در حال پیاده روی نیز چراغ های راهنمایی می تواند برای شما مهم باشد.

نسخه اندروید گوگل مپس به زودی می تواند چراغ های راهنمایی را به شما نشان دهد

هنگام حرکت از طریق گوگل مپس، چراغ راهنمایی یکی از بزرگترین ناشناخته ها است. اما اگر این نقشه بتواند چراغ قرمز ها را نشان بدهد می تواند حتی از تصادف ها نیز پیشگیری کند.

به نظر می رسد که گوگل خطر احتمالی را در چهارراه های پیچیده تشخیص داده و می خواهد به مردم کمک کند بهتر در خیابان های ناشناخته حرکت کنند، زیرا این شرکت در تلاش است تا اطلاعات چراغ راهنمایی را در مپس اضافه کند. در حال حاضر چراغ راهنمایی فقط برای تعداد معدودی از افراد در نمای معمولی مپس و در هنگام پیمایش نشان داده می شود. برای هر چهارراه با چراغ راهنمایی، یک نماد کوچک دریافت می کنید که به همان اندازه روی نقشه نشان داده شده است.

وقتی در حال مرور هستید، این نماد ها معمولاً برای ریزگرد ها خیلی کوچک هستند، زیرا بیشتر رانندگان هنگام رانندگی چشم خود را رو به جاده نگه داشته و در تلاش نیستند تا آنچه را که در صفحه های تلفن خود مشاهده می کنید رمزگشایی کنند. علاوه بر نشانگر های بصری، در هنگام پیمایش هیچ نشانه صوتی ارائه نمی شود، اما از آنجا که ظاهراً ادغام چراغ راهنمایی در مرحله اولیه است، امیدواریم که بعداً به نتیجه برسد.

هنوز اطلاعات دقیقی درباره این ویژگی جدید نداریم، اما امیدواریم که این نسخه جدید و ویژگی های نمایش چراغ راهنمایی مفید باشد./انتخاب

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1692

به "نسخه اندروید گوگل مپس به زودی می تواند چراغ های راهنمایی را به شما نشان دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه اندروید گوگل مپس به زودی می تواند چراغ های راهنمایی را به شما نشان دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید