مقاله: هزینه حمل و نقل در تور کانادا

به گزارش یزد بلاگ، خدمات سیستم حمل و نقل عمومی در کانادا هزینه مقرون به صرفه ای دارند. این همان نکته ای است که شما را در مدیریت هزینه تور کانادا کمک می نماید و اجازه می دهد تا با خیال راحت برنامه بریزید. البته هزینه ها در همه نقاط کشور پهناور کانادا یکسان نیستند. هزینه سیستم حمل و نقل عمومی در کانادا ایالت به ایالت متفاوت است.

مقاله: هزینه حمل و نقل در تور کانادا

هزینه بلیت تک سفره مترو 3.25 دلار، هزینه بلیت های هفتگی و ماهانه آن هم 43.75 دلار و 146.25 دلار است. این عددها سفرهای درون شهری با مترو در تور کانادا را حسابی مقرون به صرفه می نمایند. این مبالغ البته جدا از تمام تخفیف های مترو در تورنتوی کانادا است. هزینه اتوبوس در کانادا به مراتب ارزان تر از سایر وسایل حمل و نقل عمومی است. شما می توانید هر ماه کارت خود را شارژ کنید و از این کارت هم برای مترو و هم برای اتوبوس ها بهره ببرید.

هزینه های سفر درون شهری با تاکسی در تور کانادا در حدود 30 دلار در روز هزینه دارد. البته هزینه های تاکسی در تورنتو بسته به مبدا و راستا سفر و مقصد متفاوت است. قیمت ها بر اساس مسافتی که طی می کنید (که با تاکسی متر محاسبه خواهد شد) و همین طور نرخی که هر ساله هر شهر تعیین می نماید از مسافر دریافت می گردد. مسافر علاوه بر این می تواند چیزی معادل 10 تا 15 درصد هم انعام بدهد.

منبع مقاله: هزینه حمل و نقل در تور کانادا

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1619

به "مقاله: هزینه حمل و نقل در تور کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: هزینه حمل و نقل در تور کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید