مظنه رهن و اجاره در منطقه 5پایتخت

به گزارش یزد بلاگ، خبرنگاران : متقاضیان اجاره مسکن در منطقه 5 شهر تهران تابستان امسال به بازه متنوع و متفاوتی از انواع فایل های اجاره مسکن عرضه شده به این بازار دسترسی دارند.

مظنه رهن و اجاره در منطقه 5پایتخت

به گزارش یزد بلاگ تحقیقات میدانی از آخرین شرایط و تعیینات فایل های عرضه شده به بازار اجاره مسکن منطقه 5 تهران به عنوان پرمعامله ترین، مصرفی ترین و پرمتقاضی ترین منطقه شهر تهران در معاملات مسکن نشان می دهد هم اکنون انواع متفاوتی از فایل ها با تعیینات مختلف در بازار اجاره این منطقه در معرض بازدید مستاجران و متقاضیان قرار گرفته است.

هم اکنون در حالی که بخش قابل توجهی از فایل های عرضه شده به بازار اجاره منطقه 5 عموما با تعیینات قیمتی نامتعارف در معرض دید مستاجران قرار گرفته اند اما در لابه لای فایل ها،فایل هایی یافت می شود که نه تنها اجاره بهای تعیین شده برای آنها در سطح متعارف قرار گرفته است بلکه ممکن است اجاره بهای پیشنهادی در برخی موارد از میزان اجاره بهای متعارف در منطقه ای که در آن واقع شده اند نیز مناسب تر باشد. هر چند تعداد این فایل ها اندک است اما در صورتی که مستاجران با دقت و با حوصله و با صرف زمان کافی در بازار جست و جو کنند شاید به این گروه از فایل ها دسترسی پیدا کنند.هر چند ممکن است این گروه از فایل ها به دلایل مختلف از جمله عدم برخورداری از امکاناتی نظیر پارکینگ، آسانسور و انباری یا قدیمی ساز بودن یا دسترسی سخت با قیمت مناسب تر عرضه شده باشند. در این میان و در تابستان امسال تعداد فایل های عرضه شده به بازار اجاره مسکن منطقه 5 با شرایط رهن کامل نیز افزایش یافته است و در میان فایل هایی که با شرایط پرداخت ترکیبی رهن و اجاره عرضه شده اند تعداد فایل های رهن کامل نیز قابل توجه است.علت این موضوع تمایل بخش زیادی از موجران به دریافت پول پیش برای سرمایه گذاری در بازار سهام و کسب بازدهی قابل توجه است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 17 شهریور 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1681

به "مظنه رهن و اجاره در منطقه 5پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظنه رهن و اجاره در منطقه 5پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید