لازمه خدمت مناسب، داشتن نیروهای متعهد و متخصص است

به گزارش یزد بلاگ، عضو هیأت مدیره بانک رفاه گفت: هدف اصلی نظام بانکی به عنوان موسسه های مالی و مالی، خدمت به مردم است و داشتن نیروهای متعهد و متخصص لازمه آن است.

لازمه خدمت مناسب، داشتن نیروهای متعهد و متخصص است

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام روابط عمومی بانک رفاه کارگران، فرشید فرخ نژاد، عضو هیأت مدیره بانک رفاه در مراسم تقدیر از نفرات برتر دومین آزمون علمی کارکنان بانک ها که 27 بهمن ماه در مرکز آموزش بانک ملی با حضور مدیران ارشد بانکی برگزار گردید. بابیان این مطلب گفت: هدف اصلی نظام بانکی کشور به عنوان موسسه های مالی و مالی، خدمت به مردم است که این امر با داشتن نیروهای متعهد و متخصص امکان پذیر است و بدون داشتن چنین کارکنانی، نمی توانیم به شهروندان خدمت رسانی مطلوبی داشته باشیم.

فرخ نژاد اضافه نمود: یکی از موارد مهم سرمایه گذاری در حوزه نیروی انسانی، موضوع آموزش و برگزاری آزمون های علمی است که باعث می گردد کارکنان نظام بانکی با صداقت، تعهد و تخصص، هم مشاوری امین برای مشتریان باشند و هم کوشش می نمایند در فضای خلاق و نوآور با تسهیم دانش و تبادل اطلاعات با یکدیگر خدمات بهتری به مشتریان ارائه دهند.

عضو هیات مدیره بانک رفاه توضیح داد: بدون شک نیروهایی که ویژگی هایی همچون دانش، تعهد، اخلاق و تخصص دارند، ارتباط بهتری با مشتریان برقرار می نمایند.و خدمات مناسبی در اختیار آنها قرار می دهند.

فرخ نژاد تأکید کرد: همکاران سازمان باید از قوانین و مقررات اطلاع داشته و دانش خود را به روزرسانی نمایند که امیدواریم با سرمایه گذاری بیشتر در حوزه نیروی انسانی و آموزش بتوانیم خدمات خوبی به مشتریان ارائه دهیم و رضایت آن ها که در حقیقت رضایت خداوند است را کسب کنیم.

در پایان این مراسم از بانک رفاه به عنوان بانک برتر به دلیل کسب رتبه اول در دومین المپیاد علمی کارکنان بانک ها و اداره آموزش و توسعه دانش این بانک با اهدا لوح تقدیر و تندیس تقدیر شد.

پایانی رپرتاژ آگهی

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 496

به "لازمه خدمت مناسب، داشتن نیروهای متعهد و متخصص است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لازمه خدمت مناسب، داشتن نیروهای متعهد و متخصص است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید