قتل کودک 2 ساله به دست مادر

به گزارش یزد بلاگ، زن جوان به خاطر درگیری با همسر دومش در اقدامی هولناک پسر 2 ساله خود را به قتل رساند.

قتل کودک 2 ساله به دست مادر

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایران، شامگاه 24 تیر سال جاری زن جوانی هراسان درحالی که بدن نیمه جان پسر دوساله اش به نام بهزاد را در آغوش داشت به درمانگاهی در شهریار رفت. وی مدعی شد حال پسرش بد شده و او بلافاصله کودک را به درمانگاه رسانده است. اما پزشکان پس از معاینه بچه دریافتند وی ساعتی قبل جان باخته است. با توجه به مشکوک بودن علت مرگ کودک موضوع به پلیس اعلام شد و خیلی زود تیم ویژه ای از کارآگاهان جنایی به دنبال اعلام مرگ مشکوک بهزاد کوچولو در درمانگاه حضور یافتند.

سرهنگ بهروز کریم خانی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در این باره گفت: در معاینات اولیه به خاطر اینکه آثار ضرب و جرح روی بدن کودک نبود جسد به دستور بازپرس کشیک قتل به پزشکی قانونی منتقل شد.

مادر این کودک که سارا نام داشت در اظهارات اولیه خود اظهار داشت که بهزاد درحال خوردن غذا خفه شده است. اما اظهارات متناقض مادر و همچنین مشکوک بودن علت مرگ باعث شد بازپرس دستور بازداشت زن جوان را صادر کند.

سارا پس از بازپرسی های پلیسی خاتمه لب به اعتراف گگردد و گفت: خودم بهزاد را خفه کردم.

این زن 38 ساله در اعتراف های خود درباره انگیزه قتل گفت: پس از طلاق باتوجه به اینکه همسرم حضانت پسرم را برعهده نگرفت خودم بهزاد را نگه داشتم، اما آنقدر زندگی ام سخت بود که مجبور شدم دوباره ازدواج کنم، اما در واقع با این کار مشکلاتم را بیشتر کردم چرا که همسر دومم با نگهداری پسرم مخالفت کرد و همین موضوع باعث اختلاف و درگیری بین ما شده بود. شوهرم مدام بهزاد را اذیت می کرد این مسأله باعث شده بود بشدت روح و روانم به هم بریزد طوری که روز حادثه نمی دانم چه شد که در یک لحظه بهزاد را خفه کردم تا هم بچه ام از این زندگی راحت گردد هم خودم، اما الان بشدت پشیمانم و خودم را مستحق مرگ می دانم وقتی دستم را مقابل دهانش گرفتم واقعاً نمی دانستم که با این کار دارم چه جنایت بزرگی مرتکب می شوم.

با اعتراف های تلخ زن جوان وی بازداشت شد و برای رسیدگی بیشتر در اختیار مرجع قضایی نهاده شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 3555

به "قتل کودک 2 ساله به دست مادر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل کودک 2 ساله به دست مادر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید