مربی تیم ملی واترپلو: اردوها منسجم شود چیریچ به ایران می آید

به گزارش یزد بلاگ، مربی تیم ملی واترپلو گفت: تکاوران و سربازان تیم ملی آماده هر جنگ و مسابقه ای هستند و امیدوارند هدف تعیین شود تا به میدان بروند.

مربی تیم ملی واترپلو: اردوها منسجم شود چیریچ به ایران می آید

وحید رضایی در گفت و گو با خبرنگاران، در مورد شرایط تمرینی تیم ملی واترپلو اظهار کرد: دو هفته ای هست که در استخر آزادی تمرین می کنیم و ملی پوشان در حال حاضر چهار جلسه در هفته تمرین دارند. البته جلسات تمرینی را هم در استخر انقلاب داریم . این استخر همه امکانات کافی از جمله دروازه، محوطه بازی، سالن بدنسازی و .. که برای واترپلو می خواهیم را دارد.

مربی تیم ملی واترپلو افزود: منتهی هنوز تمرینات شکل اردو ندارد. این نیست که بگوییم اردویی تشکیل شده و همه بازیکنان هستند. البته غایب زیادی هم نداریم. دو تن از بازیکنان شهرستان مانده اند که پیگیر هستیم آن ها را هم در تمرینات تهران داشته باشیم.

وی گفت: از همه مهمتر این است که بتوانیم چیریچ را به ایران بیاوریم. البته لازمه این اتفاق این است که اردوهای منسجم را استارت بزنیم. آن موقع می شود چیریچ را هم به ایران بیاوریم تا اردوها رسما شروع شود.

مربی تیم ملی واترپلو در ادامه گفت: فدراسیون درصدد است تا لیگ را شروع کند و به باشگاه ها اعلام کرده است. بازیکنانی که در تیم ملی هستند که در حال تمرین هستند و شرایط شان برای شروع بد نیست. امیدوارم سایر بازیکنان نیز بتوانند هم تمریناتشان را شروع و هم از لیگ استقبال کنند. هرچند که لیگ مثل سال های گذشته نیست اما امیدوارم لیگ متمرکزی داشته باشیم تا روال کار از دست نرود.

رضایی درخصوص زمان مسابقات انتخابی المپیک و قهرمانی آسیا گفت: هنوز زمان شروع مسابقات انتخابی المپیک رسما چه از داخل و چه از خارج را به تیم ملی اعلام نکرده اند و هنوز بلاتکلیف هستیم. نمی دانیم مسابقه با قزاقستان انجام می شود یا خیر. در مورد قهرمانی آسیا هم تاریخ و مکان جدید مسابقات را اعلام نکرده اند.

مربی تیم ملی واترپلو گفت: در حال حاضر با توجه به این شرایط تکاوران و سربازان ما آمادگی ضمنی را حفظ کرده اند و آماده هر جنگ و مسابقه ای هستند. امیدوارند اردوی اصلی شروع شود تا به میدان بروند. در حال حاضر هدف نامعین است.

وی در ادامه در مورد بازی های ساحلی آسیا نیز گفت: این مسابقات هم که رییس فدراسیون پیشنهاد داده بود از ترکیب تیم ملی استفاده کنیم ابتدا به تعویق افتاد بعد هم که لغو شد. در حال حاضر ما دو مسابقه قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک را پیش رو داریم که البته چیزی از آن مسابقات هم معین نیست.

وی در خاتمه گفت: تقریبا همه مشاغل بجز استخرها بازگشایی شده اند. این جای تعجب دارد که چطور سالن های غذاخوری و عروسی راه افتاده اما استخرها بازگشایی نشده اند. نمی دانم ما در محیطی ورزش می کردیم که اینقدر خطرناک بوده که موقع شیوع کرونا تا این حد حساس شده اند. ای کاش این حد از حساسیت بهداشتی نسبت به توسعه قهرمانی ورزش های آبی هم وجود داشت. این اهمیت را زمانی هم که ما کار داریم به این رشته بدهند. البته ما هیچ چشم داشتی از هیچ کس نداریم و معطل هیچ ارگانی نمی مانیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 3593

به "مربی تیم ملی واترپلو: اردوها منسجم شود چیریچ به ایران می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی تیم ملی واترپلو: اردوها منسجم شود چیریچ به ایران می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید