فیروزی: تلاش داریم ارتباط آنلاین بین داوران والیبال برقرار شود

به گزارش یزد بلاگ، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، ابراهیم فیروزی در نشست داوران لیگ برتر مردان، با اشاره به نکات و اصول رفتاری گفت: داوران به عنوان کننده فدراسیون در مسابقات و لیگ های داخلی شرکت می کنند و باید رفتار آنان در شان فدراسیون باشد.

فیروزی: تلاش داریم ارتباط آنلاین بین داوران والیبال برقرار شود

وی با بیان این که هر مسابقه قوانین و مقررات خاص خود را دارد، از داوران خواست که حتما با مطالعه کامل قوانین و مقررات برای قضاوت در بازی ها آماده شوند.

فیروزی توضیح داد: داوران با ذهنیت قبلی برای قضاوت در یک مسابقه حاضر نشوند. همچنین دوستی با بازیکنان و مربیان در حد معمول و طبیعی مسئله ای ندارد، اما این دوستی ها نباید خارج از عرف باشد.

وی با تاکید بر رعایت اخلاق مداری در گفتار و رفتار، گفت: داوران نباید درباره عملکرد همکاران خود در گفت وگو با رسانه ها و یا فضای، ارزیابی و قضاوت داشته باشند؛ این کار پسندیده نیست.

رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال بر حفظ آمادگی جسمانی، علمی و روحی و روانی داوران برای قضاوت در لیگ برتر تاکید کرد و گفت: این موضوع را جدی بگیرید تا در مسابقات مسئله ای نداشته باشید.

در ادامه این نشست، دبیر کمیته داوران فدراسیون والیبال، قوانین و مقررات داوری در لیگ برتر مردان سال 99 را تشریح کرد.

فرهاد شاهمیری در پاسخ به برخی سوال های مطرح شده در این نشست، گفت: اگر آئین نامه برگزاری مسابقات را مطالعه کنید، حتما پاسخ سوال های خود را دریافت خواهید کرد، زیرا در آئین نامه مسابقات برای همه این موارد توضیح داده شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2128

به "فیروزی: تلاش داریم ارتباط آنلاین بین داوران والیبال برقرار شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیروزی: تلاش داریم ارتباط آنلاین بین داوران والیبال برقرار شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید