ستاد انتخابات ترامپ شکایت خود در میشیگان را پس می گیرد

به گزارش یزد بلاگ، خبرنگاران : وکیل شخصی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت ستاد انتخاباتی ترامپ در حال پس دریافت شکایت خود به نتایج انتخابات در ایالت میشیگان است.

ستاد انتخابات ترامپ شکایت خود در میشیگان را پس می گیرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس: رویترز، جولیانی در این بیانیه گفت: امروز صبح، به دلیل آسوده شدن خیالمان، در حال پس دریافت شکایت خود در میشیگان هستیم.

وی در ادامه هدفی که ستاد ترامپ در این ایالت دنبال می کرد را اینگونه تشریح کرد: جلوگیری از تأیید زود هنگام انتخابات در بخش وِین تا شهروندان این بخش مطمئن شوند هر رأی قانونی شمارش شده و هر رأی غیر قانونی نیز شمارش نشود.

ستاد انتخاباتی و هم پیمانان ترامپ به دنبال اعلام پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر 2020 (13 آبان ماه)، شکایاتی را با هدف به تعویق انداختن تأیید نهایی بایدن بعنوان رئیس جمهور جدید آمریکا و ارائه شواهدی برای اثبات تقلب در شمارش آراء انتخاباتی مطرح کردند.

تیم ترامپ برای تغییر نتیجه انتخابات به نفع خود، از دادگاه درخواست نموده بود که مانع دو ایالت میشیگان و پنسیلوانیا در تأیید بایدن بعنوان پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شوند.

قانونگذاران ایالت میشیگان نیز در مورد درخواست ترامپ برای تغییر آراء الکترال به نفع ترامپ تصریح کردند که هرگونه مداخله مجلس ایالتی در انتخابات، خلاف قانون ایالتی است.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2779

به "ستاد انتخابات ترامپ شکایت خود در میشیگان را پس می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد انتخابات ترامپ شکایت خود در میشیگان را پس می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید