رهبر کره شمالی از ارتش خواست منظبط تر باشد

به گزارش یزد بلاگ، رسانه دولتی کره شمالی امروز (پنج شنبه) گزارش داد، رهبر کره شمالی در جریان ریاست بر یکی از نشست های کمیسیون مرکزی ارتش خواستار انضباط بیشتر در بین مقامات نظامی و کنترل جدی تر بر افسران جوان تر شد.

رهبر کره شمالی از ارتش خواست منظبط تر باشد

خبرگزاری یونهاپ به نقل از خبرگزاری رسمی کره شمالی موسوم به KCNA در این گزارش اظهار داشت: کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در این نشست کمیسیون مرکزی ارتش بر اهمیت ایجاد انضباط اخلاقی انقلابی به ویژه در بین نسل جوان تر در ارتش تاکید کرد.

کیم جونگ اون اضافه نمود: ایجاد انضباط اخلاقی انقلابی در داخل ارتش کره شمالی فقط یک مساله فنی نیست بلکه یک مساله مهم مربوط به موجودیت ارتش و موفقیت یا شکست ها در فعالیت های نظامی است.

کیم جونگ اون همچنین خواستار توجه زیاد به آموزش و کنترل شد تا این اطمینان به وجود آید که فرماندهان نسل جدید از آگاهی سیاسی مناسب و دیدگاه اخلاقی برخوردار هستند.

رهبر کره شمالی همچنین در این نشست درباره یک سری از کسری ها که در فعالیت های نظامی، سیاسی و زندگی اخلاقی فرماندهان مشخص شده، صحبت کرد.

انتقاد کیم جونگ اون با هدف تقویت انظباط در بین افسران ارتش در بحبوحه چالش های موجود از تحریم های جهانی و مبارزه طولانی این کشور با پاندمی کرونا مطرح شده است.

در جریان این نشست چندین فرمانده ارشد ارتش کره شمالی برکنار یا منصوب شدند؛ اقدامی که بیانگر یک تغییر نسل در این سازمان است.

کیم سونگ-گی به عنوان فرمانده نیروی دریایی کره شمالی منصوب شد در حالی که کیم چونگ-ایل به عنوان فرمانده نیروی هوانوردی منصوب شد.، ایسنا

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 3511

به "رهبر کره شمالی از ارتش خواست منظبط تر باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبر کره شمالی از ارتش خواست منظبط تر باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید