جزئیات ابلاغیه بورس انرژی به کارگزاران رینگ برق

به گزارش یزد بلاگ، تهران (پانا) - مدیر عامل بورس انرژی ایران در ابلاغیه ای به تمام شرکت های کارگزاری عضو این بازار، با اشاره به مصوبه اخیر هیات وزیران درباره تامین برق در بورس انرژی اعلام نموده که تمامی مشترکین صنعتی برق با قدرت بالای پنج مگاوات موظفند برق (انرژی الکتریکی) مورد احتیاج را به وسیله قراردادهای دو جانبه یا سایر روش های متداول در بورس انرژی ایران تامین نمایند.

جزئیات ابلاغیه بورس انرژی به کارگزاران رینگ برق

به گزارش ایسنا، بر اساس این ابلاغیه مدیر عامل بورس انرژی از مدیران عامل شرکت های کارگزاری درخواست نموده است با توجه به اهمیت موضوع، نسبت به انجام امور مربوط به بازار یابی و جذب مشتریان بالقوه در این بازار اقدام گردد.

لازم به ذکر است هیات وزیران در 20 مهر سال جاری در مصوبه ای کلیه مشترکان صنعتی برق با قدرت بالای پنج مگاوات را موظف به نموده بود برق مورد احتیاج خود را به وسیله قرارداد های دوجانبه یا سایر روش های متداول در بورس انرژی تامین نمایند.

در این مصوبه همچنین وزارت نیرو و بورس انرژی موظف شده اند زیرساخت های لازم برای تامین برق سایر مشترکین به وسیله قرارداد های دو جانبه یا روش های متداول بورس انرژی را فراهم نمایند؛ به گونه ای که بر اساس یک برنامه زمان بندی شده طی دو سال آینده تمام مشترکین بالای یک مگاوات مشمول بند یک این تصویب نامه مبنی بر تامین برق از بورس انرژی شوند.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2536

به "جزئیات ابلاغیه بورس انرژی به کارگزاران رینگ برق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات ابلاغیه بورس انرژی به کارگزاران رینگ برق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید