توسعه همکاری دانشگاه تبریز و کمیته امداد برای ایجاد اشتغال

به گزارش یزد بلاگ، رئیس مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز از همکاری مشترک بین دانشگاه تبریز و کمیته امداد امام خمینی استان آذربایجان شرقی در زمینه های ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد اطلاع داد.

توسعه همکاری دانشگاه تبریز و کمیته امداد برای ایجاد اشتغال

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، نشست هم اندیشی معاونان و مدیران کمیته امداد امام خمینی استان آذربایجان شرقی با مسئولان واحد های فناور مستقر مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز جهت توسعه همکاری مشترک برگزار گردید.

علی پورزیاد، رئیس مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز درباره اهداف برپایی این نشست هم اندیشی معاونان کمیته امداد امام خمینی آذربایجان شرقی با مسئولان واحد های فناورمرکز رشد و نوآوری این دانشگاه گفت: اخیرا مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان آذربایجان شرقی از فعالیت ها و پتانسیل های مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز بازدیدی انجام دادند که به همین دلیل این نشست به منظور همفکری و هم اندیشی توسعه همکاری های مشترک در عرصه های مختلف انجام شده است.

پورزیاد در ادامه با بیان اینکه به زودی برای توسعه همکاری مشترک بین روسای دستگاه ها (محمد کلامی مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی و دکتر مجیدی رئیس دانشگاه تبریز) تفاهم نامه همکاری مشترک به امضاء خواهد رسید، یادآور شد: توسعه همکاری مشترک بین دو دستگاه بیشتر در زمینه های ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد، تامین نیازمندی های مددجویان کمیته امداد به وسیله فروش محصولات شرکت های مستقر در دانشگاه، اخذ وام و اعتبار لازم از کمیته امداد برای توسعه فعالیت های واحد های فناور مستقر در دانشگاه و ... صورت خواهد گرفت.

رئیس مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز در بخش دیگر سخنان خود با تاکید بر اینکه مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز در راستای تقویت سیاست ارتباط با صنعت، کشاورزی و خدمات، واحد های فناور خود را موظف به ایجاد ارتباطات کاری مناسب با صنایع کرده است، توضیح داد: در حال حاضر 50 واحد فناور و 13 شرکت دانش بنیان در زمینه های مختلف در دانشگاه تبریز مستقر و مشغول به فعالیت هستند.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2504

به "توسعه همکاری دانشگاه تبریز و کمیته امداد برای ایجاد اشتغال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه همکاری دانشگاه تبریز و کمیته امداد برای ایجاد اشتغال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید