بسیاری از دورکارهای آمریکایی دورکار باقی می مانند

به گزارش یزد بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، نتایج یک آنالیز که با همکاری شبکه سی ان بی سی و مؤسسه تحقیقاتی Change در آمریکا اجرا شده نشان می دهد 42 درصد از پاسخ دهندگان در کل این کشور گفته اند به دنبال شیوع ویروس کرونا تمامی امور شغلی و حرفه ای خود را از منزل انجام می دهند، با این حساب 58 درصد از شاغلان آمریکایی هنوز در سر کارهای خود در خارج از منزل حضور می یابند. این در حالی است که تا قبل از شیوع کرونا تنها 9 درصد از مردم آمریکا دورکار بودند.

بسیاری از دورکارهای آمریکایی دورکار باقی می مانند

از میان پاسخ دهندگان حدود 14 درصد گفته اند که بعد از شیوع کرونا میزان دورکاری آنها از منزل افزایش یافته و 19 درصد هم گفته اند به همین علت برای اولین بار به دورکاری روی آورده اند. 24 درصد پاسخ دهندگان گفته اند بعد از اتمام قرنطینه هم دوست دارند به طور کامل یا نسبی از منزل کار نمایند و 55 درصد گفته اند دوست دارند به سرکار خود بازگردند. البته 20 درصد هم در این زمینه تصمیم نگرفته اند.

بر اساس همین آنالیز هر چقدر درآمد افراد بیشتر می گردد، درصد دورکاری آنها در آمریکا افزایش می یابد. به عنوان نمونه تنها 24 درصد از افراد با درآمد کمتر از 50 هزار دلار در سال در آمریکا دورکار هستند. اما این رقم در خصوص افراد با درآمد بین 50 تا 100 هزار دلار به 36 درصد و در خصوص افراد با درآمد 100 هزار دلار به بالا به 46 درصد افزایش می یابد.

21 درصد افراد، بهره وری دورکاری را کاملاً بیشتر از حضور در محل کار دانسته اند، 39 درصد گفته اند تا حدودی با این مساله موافقند و 40 درصد هم بهره وری حضور در محل کار را بیشتر دانسته اند. همچنین صرفه جویی زمانی ناشی از دورکاری در بیشتر موارد صرف وقت گذرانی با اعضای خانواده، استراحت، خوابیدن و بازی و سرگرمی در خانه شده است.

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1145

به "بسیاری از دورکارهای آمریکایی دورکار باقی می مانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسیاری از دورکارهای آمریکایی دورکار باقی می مانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید