صف های طویل هزاران خودرو برای دریافت کمک غذایی در ایالت تگزاس

به گزارش یزد بلاگ، رادیو ملی آمریکا تصاویر هوایی ای را از دومین شهر بزرگ آمریکا منتشر کرده است که نشان می دهد هزاران خودرو برای دریافت کمک غذایی صف بسته اند.

صف های طویل هزاران خودرو برای دریافت کمک غذایی در ایالت تگزاس

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، هفته گذشته هزاران خودرو ساعتها برای دریافت کمک غذایی در سن آنتونیو، دومین شهر بزرگ ایالت تگزاس آمریکا صف کشیدند. تصویر هوایی این خودروها در شبکه های اجتماعی دست به دست شد.

دیروز هم حدود دو هزار خودروی دیگر برای دریافت کمک به بانک غذایی بزرگ این منطقه مراجعه کردند.

به گزارش ان پی آر رادیو ملی آمریکا، این افراد تنها بخشی از بیش از 20 میلیون آمریکایی هستند که کار خود را از دست داده اند؛ بسکمک از آنها در روزهای اخیر به دلیل شیوع کرونا در آمریکا از کار اخراج شده اند.

بنابر این گزارش، هفته گذشته 6 هزار خانواده برای دریافت کمک ثبت نام کردند و وقتی خبر در رسانه های اجتماعی پخش شد، 4 هزار خودروی دیگر در مقابل این انبار غذا صف کشیدند.

اریک کوپر، رئیس این مجموعه درباره تعداد زیاد مراجعه کنندگان گفت: هول شده بودم. تا حالا همچین صفی ندیده بودم. بنابراین به انبار زنگ زدم تا کامیونهای بیشتری بفرستند. در نهایت توانستیم در میان ده هزار خانواده غذا توزیع کنیم.

کوپر حدس می زند نصف مردمی که این روزها به دلیل شرلیط موجود برای تهیه غذا مراجعه می کنند، اولین بار است که ناچار به این کار شده اند.

خبرگزاری رویترز دیروز گزارش داد 22 میلیون آمریکایی طی یک ماه گذشته درخواست مزایای بیکاری کرده اند و میلیون ها فرم بیکاری در هفته گذشته پر شده است.

به این ترتیب بالاترین نرخ اشتغالی که آمریکا از زمان رکود بزرگ به دست آورده بود از دست رفته که حاکی از ضربه مهلک شیوع کرونا به اقتصاد آمریکاست.

آمریکا همچنان با 710 هزار و 21 مبتلا و 37 هزار و 158 قربانی در میان سایر کشورهای درگیر با ویروس کرونا در جایگاه نخست واقع شده است. بعد از آمریکا، اسپانیا با 190 هزار و 839 ابتلا در جایگاه دوم جدول کشورهای کرونازده قرار گرفته است.

خبرگزاری اسپوتنیک بر اساس آمارهای ارائه شده از سوی دانشگاه جانز هاپکینز گزارش داد حدود 32 هزار مورد جدید ابتلا و 3 هزار و 857 فوت در 24 ساعت گذشته در آمریکا به ثبت رسیده است.

م

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1058

به "صف های طویل هزاران خودرو برای دریافت کمک غذایی در ایالت تگزاس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صف های طویل هزاران خودرو برای دریافت کمک غذایی در ایالت تگزاس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید