اظهارات دیپلمات آمریکایی باعث تمسخرش شد

به گزارش یزد بلاگ، نماینده پیشین آمریکا در سازمان ملل و رئیس فعلی آژانس توسعه بین المللی این کشور که از حامیان مهم مداخله نظامی در دنیا بوده به علت اظهارنظر درباره نقش خود در صلح دنیا مورد تمسخر کاربران فضای مجازی نهاده شد.

اظهارات دیپلمات آمریکایی باعث تمسخرش شد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، سامانتا پاور نماینده ایالات متحده در سازمان ملل در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما و رئیس فعلی آژانس توسعه بین المللی که از حامیان مداخله نظامی در سوریه و کشورهای دیگر بود، به علت تازه ترین اظهارنظر خود در مورد نقشی که در صلح دنیای ایفا می نماید، مورد تمسخر کاربران فضای مجازی نهاده شد.

بنا بر گزارش شبکه راشاتودی، پاور روز گذشته (آدینه) طی یک سخنرانی تأکید کرد که صلح دنیای تنها به وسیله یک زن محقق می گردد و ساعتی پس از انتشار این خبر، کاربران فضای مجازی، با اشاره به سابق پاور در ترویج مداخله نظامی، او را مورد تمسخر قرار دادند.

وی در سخنرانی خود گفت: بعدازظهر بخیر. من با یک پیغام ساده آمده ام: اگر خواستار صلح در دنیا هستید، به زنان اعتماد کنید که آن را عرضه نمایند.

اظهارات وی واکنش زیادی در توییتر به همراه داشت به طوری که یکی از کاربران توییتری در این خصوص نوشت: سامانتا خود اثباتی بر این امر است که چنین چیزی صحت ندارد.

طبق این گزارش، بسیاری از کاربران در فضای مجازی سپس به پاور زمانی را یادآوری کردند که به اسم سفیر آمریکا در سازمان ملل فعالیت می کرد و باراک اوباما را به حمایت از مداخله نظامی علیه معمر قذافی رهبر پیشین لیبی در سال 2011 ترغیب کرد که در نهایت این اقدام به افزایش تروریسم، بازار بردگان در فضای باز و مرگ بسیاری از غیرنظامیان منجر شد.

گلن گرینوالد خبرنگار با اشاره به نقش پاور در مداخلات نظامی آمریکا در کشورهای دیگر در توییتر نوشت: شنیدن این که سامانتا پاور ابر مداخله نماینده نظامی ادعا می نماید که زنان از جنگ جلوگیری می نمایند، بیشتر شبیه به طنز است.

کتاب خاطرات سامانتا پاور نشان می دهد که وی یکی از حامیان مداخله نظامی ایالات متحده در سوریه در سال 2011 بود و اوباما را تشویق به حمله نظامی به سوریه علیه دولت بشار اسد کرد.

م

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4241

به "اظهارات دیپلمات آمریکایی باعث تمسخرش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات دیپلمات آمریکایی باعث تمسخرش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید