سندرز: ترامپ باید شکست داده گردد

به گزارش یزد بلاگ، سناتور دموکرات ارشد آمریکایی با بیان اینکه رئیس جمهور کنونی این کشور از نژادپرستی و هراس افکنی سود می برد، گفت وی باید در انتخابات پیش رو شکست داده گردد.

سندرز: ترامپ باید شکست داده گردد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، برنی سندرز سناتور دموکرات آمریکایی به صورت غیرمستقیم از مردم این کشور خواست در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر، برای بار دوم به دونالد ترامپ رأی ندهند.

سندرز با اشاره به الفاظی که ترامپ برای توصیف مهاجران مکزیکی و معترضان به نژادپرستی استفاده نموده، در صفحه توئیتر خود نوشت: [بعد از] انتخابات قبلی، ترامپ برای متوقف کردن تهاجم، نیرو به مرز اعزام کرد. [در] این انتخابات، او برای متوقف کردن آشوب طلبان نیرو به پورتلند می فرستد.

وی با انتقاد از همسویی سیاست های ترامپ با تفکرات نژادپرستان و جنگ طلبان، اضافه کرد: ترامپ از نژادپرستی، نفرت، گسستگی و هراس افکنی سود می برد. به خاطر دموکراسی هم که شده او را باید شکست داد.

قتل جورج فلوید شهروند سیاه پوست آمریکایی به دست پلیس سفید پوست این کشور، هفته هاست که اعتراضات سراسری در آمریکا و حتی در کشورهای غربی دیگر را علیه خشونت پلیس و نژاد پرستی به همراه داشته است.

رئیس جمهور آمریکا طی ماه های اخیر و از زمان آغاز اعتراضات علیه نژادپرستی در این کشور، بارها در حساب توئیتر خود، معترضان را به برخورد با تمام قدرت تهدید نموده است.

سندرز پیشتر نیز گفته بود: واقعیت این است که رئیس جمهور نابغه ما ترجیح می دهد تا به جای پزشکان و دانشمندان که همه چیز را به شما می گویند، توسط یک مجری تلویزیونی در توئیتر درباره همه گیری کرونا گزارش دریافت کند. شما باید در این باره که دولت ترامپ تا چه اندازه بدون درک و تاسف انگیز است.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1794

به "سندرز: ترامپ باید شکست داده گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز: ترامپ باید شکست داده گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید