آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور، پنج شنبه هفتم فروردین

به گزارش یزد بلاگ، مرکز مدیریت راه های کشور آخرین ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیکی جاده های کشور را در روز پنج شنبه هفتم فروردین گفت.

آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور، پنج شنبه هفتم فروردین

به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران، بر اساس اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه های کشور در شبانه روز گذشته، 2 هزار و 320 تردد در محورهای برون شهری کشور به ثبت رسیده که نسبت به روز قبل 11.5 درصد افزایش داشته است.

بر اساس این گزارش آزادراه های کرج-قزوین با 70 هزار و 275، کرج-تهران با 68 هزار و 448 و قزوین-کرج با 61 هزار و 870 بیشترین تردد ثبت شده خودرو را به خود اختصاص داده اند.

بنا بر اعلام مرکز مدیریت راه های کشور تحت تأثیر مداخلات جوی محورهای رامیان-اولنگ -شاهرود، شمشک-دیزین، شهداد-نهبندان، سی سخت-پادنا، وازک-بلده، گنج نامه-تویسرکان، پونل-خلخال، سروآباد-پاوه، خرم آباد-پل دختر، فرعی نور-آب پری، خلخال-اسالم، پل زال- اندیمشک، روانسر-کامیاران، جوانرود-پلنگانه، ثلاث-بزمیرآباد-سرپل ذهاب، جم-ریز، ثلاث-زمکان، ثلاث-کوزران، ثلاث-مله کرمینه-سرپل ذهاب، محور قدیم باغچه-مشهد، چالوس-مرزن آباد، رودبار-قلعه گنج، یاسوج-باغچه سادات، شاه، کمربندی دیر در بوشهر و جاده تلو در تهران به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود هستند.

همچنین محدودیت تردد با تغییر جهت در بعضی محورها به این توضیح است:

آزادراه چالوس - مرزن آباد و بالعکس هر شب از ساعت 07:00 الی 19:00 روز بعد مسدود است و تردد از جهت جایگزین محور قدیم چالوس- مرزن آباد انجام می گردد.

محور قدیم پل زال-اندیمشک مسدود بوده و تردد از جهت جایگزین آزادراه پل زال-اندیمشک انجام می گردد.

محور قدیم باغچه-مشهد مسدود بوده و تردد از جهت جایگزین آزادراه باغچه-مشهد انجام می گردد.

محور کمربندی دیر و بالعکس مسدود بوده و تردد از جهت جایگزین محور سه راهی دیر به شهر دیر انجام می گردد.

در حال حاضر بارش بارش باران در بعضی از محورهای استان های قم، تهران، مازندران،کردستان، ایلام، آذربایجان شرقی و غربی را شاهد هستیم.

با توجه به شیوع بیماری واگیر کرونا در سطح کشور و سرایت آن به بیشتر استان ها و از طرفی همراهی هم وطنان عزیز با توصیه های مسئولین وزارت بهداشت مبنی بر پرهیز از هرگونه سفر و تردد بین شهری و ماندن در منزل و درنتیجه عادی بودن شرایط ترافیکی محورها فعلاً تا اطلاع ثانوی هیچ محدودیت و ممنوعیت ترافیکی در ایام نوروز 99 به استثناء محموله های ترافیکی اجرا نمی گردد.

البته تردد محموله های ترافیکی که از قبل پروانه عبور اخذ نموده اند، در تمامی راه های اصلی برون شهری از از ساعت 7 صبح روز پنجشنبه تاریخ 99/01/07 تا ساعت 7 صبح روز شنبه 99/01/09 ممنوع است. همچنین مجوز تردد برای محموله های ترافیکی دارای ضرورت ملی در تاریخ های 9 و 99/01/10 با هماهنگی پلیس صادر خواهد شد.

شایان ذکر است اوج تردد بین ساعات 18 الی 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 انجام شده است که هم وطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

4105/پ

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 999

به "آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور، پنج شنبه هفتم فروردین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور، پنج شنبه هفتم فروردین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید