گودرزی: از کشتی سیر نشده بودم که مجبور به خداحافظی شدم، بحث بر سر انتخابی تیم ملی همواره وجود داشته است

به گزارش یزد بلاگ، نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک 2012 لندن گفت: دوره قهرمانی کشتی من خیلی زود تمام شد و با توجه به آسیب دیدگی ام مجبور شدم در 25 سالگی خداحافظی کنم.

گودرزی: از کشتی سیر نشده بودم که مجبور به خداحافظی شدم، بحث بر سر انتخابی تیم ملی همواره وجود داشته است

صادق گودرزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با تاکید بر اینکه از کشتی دریافت سیر نشده بود که مجبور به خداحافظی شد، گفت: حقیقت این است که برای مربیگری خیلی انگیزه دارم. به هر حال دوره قهرمانی کشتی من خیلی زود تمام شد و با توجه به آسیب دیدگی ام مجبور شدم در 25 سالگی خداحافظی کنم، درحالیکه اصلا از دوره قهرمانی سیر نشده بودم و خیلی جا داشتم که باز هم مبارزه نموده و مدال بگیرم. تا الان هم می توانستم کشتی بگیرم، چون خیلی از هم همدوره ای هایم، آنهایی از نوجوانان با هم بودیم، هنوز هم هستند، ولی من مجبور شدم سمت مربیگری بروم.

وی با اشاره به اینکه مربیگری در خون اوست، ادامه داد: علاقه پدرم به کار مربی و سازندگی در من هم هست. در خانواده ای زندگی نموده ام که پدر خانواده یک مربی سازنده بوده و در واقع من با کشتی زندگی نموده ام. این کار را دوست دارم و همراه با تقی اکبرنژاد در تهران بچه ها را تمرین می دهیم، دو سه تا قهرمان آسیا هم در رده های نوجوانان و جوانان داشته ایم.

گودرزی تاکید نمود: صادق گودرزی جایی کار می نماید که کارآیی داشته باشد و شأن و جایگاهش حفظ گردد. فقط نمی خواهم مربیگری کنم که اسمم باشد. وقتی نتوانم نظر، طرح و ایده بدهم و در نفرات دعوت شده و هیچ کجای کار نقش نداشته باشم، فایده ای ندارد.

دارنده دو مدال نقره و یک برنز دنیا درباره چرخه انتخابی تیم ملی گفت: هنوز این چرخه به طور کامل و دقیق بیرون نیامده اما به صورت کلی انتخابی برای تیم ملی خوب است و از همه بیشتر فکر می کنم این چرخه انتخابی به نفع کشتی گیران جوان باشد که احساس می نمایند می توانند دوبنده تیم ملی را به دست آورند. همچنین موقعیت خوبی برای آنهایی است که مدال دارند تا همواره آمادگی شان را حفظ نمایند و حاشیه امنیت نداشته باشند. انتخابی همواره برای کشتی لازم بوده، پیدا کردن حُسن و عیب کار مستلزم این است که طرح اجرایی گردد و در دل کار نقاط ضعف و قوت شناسایی شوند. با رفع کردن ضعف ها می توانیم به شکل اصلی کار برسیم.

وی در خصوص حاشیه های ایجاد شده در اجرای این طرح، تاکید نمود: بالاخره کسی که سرمربی تیم ملی است، یکسری نظراتی دارد. صحبت هایی هم در آن جلسه مطرح شده که این بحث ها همواره بوده و نباید به آن دامن بزنیم تا تعامل به وجود آید. بحث همواره بر سر انتخابی تیم ملی وجود داشته است و این خیلی مسئله نیست که چه کسی سرمربی است. این حرف ها همواره بوده است.

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1328

به "گودرزی: از کشتی سیر نشده بودم که مجبور به خداحافظی شدم، بحث بر سر انتخابی تیم ملی همواره وجود داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گودرزی: از کشتی سیر نشده بودم که مجبور به خداحافظی شدم، بحث بر سر انتخابی تیم ملی همواره وجود داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید