پکیج جدید انتخابی تیم های ملی کشتی در حال نهایی شدن

به گزارش یزد بلاگ، پکیج جدیدی از نحوه برگزاری مسابقات انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در حال نهایی شدن است تا ملی پوشان از این طریق انتخاب شوند.

پکیج جدید انتخابی تیم های ملی کشتی در حال نهایی شدن

به گزارش یزد بلاگ، بعد از اینکه انتخابات فدراسیون کشتی به انجام رسید، با توجه به فشردگی مسابقات جهانی رده های مختلف سنی و پس از آن در پیش بودن مسابقات گزینشی المپیک و اهمیت کسب 6 سهمیه باقی مانده تیم های ملی آزاد و فرنگی، به نظر فرصتی برای برگزاری مسابقه انتخابی تیم ملی نبود اما حالا تعویق یک ساله المپیک زمان خوبی را در اختیار کادرفنی تیم های ملی قرار می دهد که بتوانند با انتخابی تیم ملی، ملی پوشان اعزامی به مسابقات پیش رو را برگزینند.

به همین دلیل با همکاری انستیتو بین المللی کشتی پکیج انتخابی تیم های ملی در حال نهایی شدن است و فدراسیون کشتی مصمم است که بتواند با شیوه ای البته متفاوت با فرآیند سابق انتخابی تیم ملی، به رقابت های انتخابی تیم ملی سروسامان دهد.

باید دید این پکیج چه زمانی آماده و لازم الاجرا خواهد شد. ضمن اینکه اجرایی شدن آن، منوط به کنترل بیماری کرونا در کشور است.

با توجه به فرصت حدودا 17 ماهه تا المپیک 2021 توکیو، انتظار جامعه کشتی از فدراسیون این است که برنامه انتخابی تیم های ملی به اطلاع همه برسد تا در شرایطی کاملا برابر و عادلانه، بهترین ها به عضویت تیم های ملی درآیند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 خرداد 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 911

به "پکیج جدید انتخابی تیم های ملی کشتی در حال نهایی شدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پکیج جدید انتخابی تیم های ملی کشتی در حال نهایی شدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید