وکیل برانکو: از پرسپولیس امتیاز کسر می گردد

به گزارش یزد بلاگ، موضوع طلب برانکو ایوانکوویچ و دستیاران وی به یکی از چالش های عظیم پیش روی باشگاه پرسپولیس تبدیل شده است.

وکیل برانکو: از پرسپولیس امتیاز کسر می گردد

طبق اعلام رای فیفا باشگاه پرسپولیس به پرداخت یک میلیون و پنجاه و پنج هزار دلار و سود پنج درصد به اضافه بیست هزار فرانک سوییس بابت هزینه دادرسی محکوم شده است.

باشگاه پرسپولیس پس از جدایی برانکو چندین بار در ترکیه و کرواسی برای تفاهم درخواست جلسه کرد اما این جلسات هیچ کدام سرانجامی نداشت.

به همین دلیل دارو بوسیچ وکیل برانکو در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اعلام نمود که امروز (دوشنبه) مهلت باشگاه برای پرداخت پول کادر فنی قبلی به خاتمه رسیده است.

وی در ابتدای صحبت های خود، گفت: فیفا رای خود را در این پرونده صادر نموده و موضوع چندان مبهمی وجود ندارد. منتظر بودیم تا طبق زمانی که به باشگاه دادیم، پرسپولیس به وعده اش عمل کند اما امروز مهلت آنها در وقت های اضافه هم برای پرداخت به خاتمه رسید.

بوسیچ در مورد جلساتی که بین او و وکلای باشگاه پرسپولیس برگزار گردید، اضافه نمود: آنها فقط یک چیز می خواستند آن هم تخفیف قابل توجه و اساسی بود. موضوعی که برانکو نمی توانست قبول کند.

وی در رابطه با اینکه آیا این موضوع صحت دارد که باشگاه در جلسه ترکیه خواهان بخشش کل مبلغ شده بود، گفت: این موضوع جالب بود و صحت دارد.

وکیل سرمربی اسبق پرسپولیس در مورد مبلغ محکومیت باشگاه و زمان پرداخت آن، توضیح داد: مبلغ که موضوعی خصوصی است و من نمی توانم چیزی از آن را افشا کنم اما باشگاه پرسپولیس موظف بود تا تاریخ پنجم آپریل (17 فروردین) این پول را پرداخت کند.

وی در مورد اینکه آیا بعد از رای فیفا باز هم باشگاه پرسپولیس درخواستی از شما داشت، اضافه نمود: بله آنها تقاضای تخفیف عظیم کردند که مورد قبول واقع نشد اما در واقع با نظر برانکو یک ماه زمان اضافه به باشگاه پرسپولیس دادیم که آنها اقدامات لازم را انجام دهند اما اینکار صورت نگرفت و آن تاریخ هم امروز به خاتمه رسید.

بوسیچ در پاسخ به این پرسش که با عملی نشدن تعهدات پرسپولیس چه جرایمی از سوی فیفا در انتظار این باشگاه است؟ شرح داد: کمیته انضباطی فیفا مطابق کد پرونده اقدامات لازم را انجام خواهد داد. این پرونده شامل چند جریمه انضباطی، کسر امتیاز، بسته شدن سه پنجره نقل و انتقالاتی و حتی ممنوعیت از حضور در میادین بین المللی است. اما کمیته انضباطی فیفا تصمیمات لازم را لحاظ خواهد نمود و منتظر تصمیم آنها هستیم.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: فرارو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1200

به "وکیل برانکو: از پرسپولیس امتیاز کسر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکیل برانکو: از پرسپولیس امتیاز کسر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید