شرایط اشتیماس فردا تعیین می گردد، نمی توانیم استقلال را رها کنیم

به گزارش یزد بلاگ، بهرام افشارزاده پس از نشست امروز آدینه مسئولان باشگاه استقلال با ایگور اشتیماس، ضمن بیان مطلب فوق گفت: پس از اینکه پروسه مزایده باشگاه استقلال با عدم واگذاری سهام باشگاه همراه شد، اقدامات خود را برای حضور در فصل آینده شروع کردیم و در این بین با چند مربی خوب از کشورهای مختلف جهان صحبت های اولیه را انجام دادیم.

شرایط اشتیماس فردا تعیین می گردد، نمی توانیم استقلال را رها کنیم

بعد از نشست با سجادی شرایط اشتیماس معین می گردد

وی با بیان اینکه دو مربی نهایی مدنظر باشگاه استقلال قرار گرفتند که در این بین ایگور اشتیماس به ایران آمد تا ضمن ارائه برنامه هایش، با مسئولان باشگاه مذاکره کند، افزود: با توجه به مسائل اقتصادی مجبورم فردا به دفتر نصرالله سجادی بروم که ساعت آن معین نیست زیرا باید ببین معاون وزیر چه زمانی فرصت دارند. اگر در این نشست به نتیجه لازم برسیم، جواب نهایی را در مورد جذب اشتیماس ارائه خواهم داد.

نمی توانیم ساکت نشسته و تیم را رها کنیم

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه مشکل اقتصادی مانع از عقد قرارداد این باشگاه با اشتیماس می گردد، افزود: چه کسی گفته پول نداریم؛ پول هم هست و در زمان مقتضی از سوی وزارتخانه در اختیار باشگاه قرار می گیرد. البته در این شرایط نمی توانیم ساکت نشسته و تیم را رها کنیم زیرا کار عالی که سال جاری صورت گرفت را باید ادامه دهیم.

برای عقد قرارداد با اشتیماس خوشبین هستیم

وی با بیان اینکه در اولین فرصت مبلغ لازم را برای عقد قرارداد با بازیکنان و مربی تیم تهیه می نماید، در مورد اینکه آیا به عقد قرارداد با اشتیماس امیدوار است؟، تاکید نمود: با اشتیماس خیلی صحبت کردیم و

برای عقد قرارداد با این مربی خوشبین هستیم. او مربی دارای تجربه و کار بلد است، مربی تیم ملی کرواسی و کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال این کشور هم بوده و فردی سلامت است.

به ما اعلام شد فاریاس با تیم تایلندی قرارداد ندارد

افشارزاده با اشاره به اینکه چه با این مربی و چه با مربی دیگر فعالیت های استقلال باید بزودی شروع گردد، در مورد دیگر گزینه راهنمایی تیم استقلال اینگونه اظهار نظر کرد: فاریاس برزیلی دیگر گزینه ماست. تا آنجایی که اطلاع داشتیم، این مربی با تیم تایلندی قرارداد ندارد و اگر داشته باشند، بهترین تصمیم را برای استقلال اتخاذ خواهیم کرد.

رقم قرارداد اشتیماس تغییر کرد

آیا می توان از صحبت های شما اینگونه برداشت کرد که باشگاه استقلال با اشتیماس به توافق نمی رسد؟ وی در پاسخ به این سوال اظهار کرد: نباید زود قضاوت کنید، هرچند رقم اولیه که از این مربی برای عقد قرارداد با استقلال دریافت کردیم با رقمی که او امروز اظهار داشت، متفاوت است. به دلیل اینکه به وسیله ایمیل و تلفن با این مربی صحبت های اولیه اجرا شده بود، بروز این مسائل معمولی است.

فقط با حضور یک دستیار موافقت کردیم

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه با حداقل مسائل اقتصادی سعی می نماید اقدامی ارزشمند برای این باشگاه صورت گیرد، در مورد تعداد دستیاران اشتیماس یادآور شد: اشتیماس به ما اظهار داشت که دو مربی به همراه خود به ایران می آورد که ما با حضور یک مربی موافقت کردیم.

واکنش به احتاقتصادی ایرانی بودن مربی فصل آینده اسقلال

وی در مورد اینکه محتمل است مربی فصل آینده استقلال ایرانی باشد، اعلام کرد: هدف و کوشش مان برای این است که یک مربی خارجی راهنمایی استقلال را برعهده بگیرد اما هنوز تصمیم گیری نهایی در این مورد صورت نگرفته و اجازه دهید کار تا کسب تصمیم نهایی با سلامت پیش برود.

نظری هنوز معاون باشگاه من است

افشارزاده در مورد اینکه آیا بهرام امیری جانشین نظری جویباری در این باشگاه شده است؟، تاکید نمود: سعی داریم از تجربه این دو در باشگاه خصوصا برای جذب بازیکنان جدید استفاده کنیم. البته نظری هنوز معاون باشگاه هستند.

توفیقی مشاور عالی من است

وی در مورد اینکه توفیقی چه نقشی در باشگاه استقلال دارد، اعلام کرد: ایشان مشاور عالی بنده هستند زیرا در این مدت زحمات زیادی برای استقلال کشیدند. من از توفیقی خواستم بیایند و نظرات خودشان را اعلام نمایند. نباید کسانی که زحمت کشیدند را به راختی فراموش کرد.

از روشن در باشگاه استفاده می کنیم

مدیرعامل باشگاه استقلال در انتها در مورد استفاده از حسن روشن در این باشگاه گفت: البته کمیته فنی باشگاه توسطط دو نفر از اعضای هیات مدیره انتخاب شدند اما مطمئنا از روشن در باشگاه استفاده خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 225

به "شرایط اشتیماس فردا تعیین می گردد، نمی توانیم استقلال را رها کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط اشتیماس فردا تعیین می گردد، نمی توانیم استقلال را رها کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید