وام فوری بانک صادرات با سود 6 درصد

به گزارش یزد بلاگ، به گزارش خبرنگاران، متقاضیان دریافت وام فوری با سپرده گذاری سه ساله در بانک صادرات می توانند معادل 80 درصد مبلغ سپرده خود را با سود شش درصد وام بگیرند.

وام فوری بانک صادرات با سود 6 درصد

فرد متقاضی می تواند با افتتاح حساب کوتاه مدت در طرح 67 در بازه زمانی سه سال هفت درصد سود سپرده دریافت کند. اگر چه بانک صادرات مدعی این است که این وام بدون ضامن پرداخت می نماید اما در واقع سپرده متقاضی را به عنوان ضمانت در بانک نگهداری می نماید.

اپراتور تلفنی بانک صادرات به خبرنگاران می گوید: تا انتها سال جاری بانک ما هیچ وامی پرداخت نمی نماید. اما متقاضیان دریافت وام می توانند در طرح 62 در بازه زمانی حداکثر 72 ساعت وام با سود شش درصد دریافت نمایند.

بانک پس از گذشت 72 از افتتاح حساب نیز 80 درصد مبلغ سپرده را با سود شش درصد به مشتری پرداخت می نماید. سپرده متقاضی تا زمان تسویه کامل تسهیلات بلوکه می گردد، فرد اجازه برداشت ازحساب را ندارد.

حداقل تسهیلات دریافتی در این طرح پنج میلیون و سقف تسهیلات طرح 67 بانک صادرات 200 میلیون تومان مشخص شده است که با توجه به اندازه سرمایه گذاری متغیر است.

تعداد اقساط بازپرداخت وام این طرح 36 ماه یا همان سه ساله است. مبلغ سپرده به عنوان وثیقه نزد بانک مسدود می گردد، احتیاجی به معرفی ضامن و ارائه چک نیست.

برای مثال متقاضی می تواند با سپرده گذاری 100 میلیون تومانی در طرح 67 بانک صادرات، ماهانه 575 هزار تومان و در انتها سال 7 میلیون تومان سود دریافت می نماید.

بعلاوه با دریافت 80 درصد از سپرده برای وام یعنی 80 میلیون تومانی دریافت کند. بعلاوه باید ماهانه سه میلیون و 42 هزار تومان، در مجموع 109 میلیون و 518 هزارتومان برای بازپرداخت وام قسط بدهد.

به نظر می رسد که سپرده گذاری و دریافت وام در شرایطی که متقاضی به تمام پول خود احتیاج نداشته می تواند سودآور باشد.

آخرین اخبار وام بانکی را در صفحه بانک و بیمه خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 5 اسفند 1400 بروزرسانی: 5 اسفند 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4714

به "وام فوری بانک صادرات با سود 6 درصد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام فوری بانک صادرات با سود 6 درصد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید