مقاله: پیگیری جواب ویزای کانادا و نحوه برخورد با ریجکتی از سفارت کانادا

به گزارش یزد بلاگ، رد شدن درخواست ویزای کانادا یا اصطلاحا ریجکت ویزا، کابوس هر مسافر، دانشجو و یا بیزینس منی خواهد بود که برای آینده برنامه ها ریخته و رویاپردازی ها نموده است. مشکل زمانی ناراحت کننده تر می گردد که متقاضی برای ثبت درخواست و طی کردن مراحل آن چه از نظر مالی و چه از نظر زمان و انرژی هزینه های بسیاری متقبل گردیده باشد.

مقاله: پیگیری جواب ویزای کانادا و نحوه برخورد با ریجکتی از سفارت کانادا

عموما فرایند بررسی مدارک ویزای کانادا شما بلافاصله پس از انگشت نگاری و بیومتریک شروع می شود. مدت زمان جواب ویزای توریستی کانادا 36 روز کاری، مدت زمان جواب ویزای تحصیلی کانادا 40 روز کاری و مدت زمان جواب ویزای کاری کانادا 10 هفته کاری است. برای ویزای تحصیلی، اگر به صورت دستی اقدام کنید، 112 روز به طول خواهد انجامید. این زمان درست بعد از انگشت نگاری محاسبه می شود. توجه کنید که این زمان اعلام شده، در حالت عادی است و ممکن است زودتر و یا دیرتر از این مدت هم به درخواست اخذ ویزای شما جواب داده شود.

اتفاقی که نباید، اتفاق افتاده است. چه باید کرد؟ روزنه امیدوار کننده اما در این بین این است که، در بسیاری از مواردی که درخواست ویزای کانادا برای بار اول رد گردیده باشد، امیدواری بسیاری وجود خواهد داشت تا با ارسال نامه ای رسمی و فنی نسبت به بازنگری مجدد پرونده و در نهایت پذیرش درخواست ویزای کانادا موافقت گردد. البته این اعتراض هم از منظر فرم و هم از نظر محتوا ضوابطی دارد که می بایست به دقت رعایت شوند، در غیر این صورت سفارت کانادا به اعتراض رسیدگی نخواهد کرد.

منبع مقاله: پیگیری جواب ویزای کانادا و نحوه برخورد با ریجکتی از سفارت کانادا

انتشار: 23 آبان 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4602

به "مقاله: پیگیری جواب ویزای کانادا و نحوه برخورد با ریجکتی از سفارت کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پیگیری جواب ویزای کانادا و نحوه برخورد با ریجکتی از سفارت کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید