مقاله: موزه تاریخ طبیعی پکن (چین)

به گزارش یزد بلاگ، برای رسیدن به این موزه می توانید اتوبوس های خط 17، 20، 36، 105، 106، 110 و 120 را سوار شده و در ایستگاه Tianqiao پیاده شوید. برای رسیدن به این مکان در مدت تور چین با مترو پکن، خط 5 را سوار شده و در ایستگاه Tiantan Dongmen پیاده شوید.

مقاله: موزه تاریخ طبیعی پکن (چین)

سینمای 4D: این سینما تجربه تماشای فیلم های سه بعدی را با بوها و دیگر غافل گیری ها ترکیب کرده تا بتواند تمام سنین را سرگرم کند. فیلم ها در هر فصل متفاوت اند، بنابراین قبل از رفتن به این موزه در تور چین در مورد فیلم های در حال اکران اطلاع کسب کنید.

پادشاهی گیاهی: این بخش سیر تکاملی گیاهان از زمان های ماقبل تاریخ تا زمان حاضر را به نمایش می گذارد. بازدیدکنندگان تور چین می توانند در این بخش از تماشای گونه ها، شرکت در ارائه های مالتی مدیا و بازی کردن لذت ببرند.

زیبایی حیوانات: در این بخش می توانید با دنیای حیوانات بیشتر آشنا شوید. می توانید از نمایش های مربوط به زندگی حیوانات در کشورهای آفریقایی، جنگل های آمریکای شمالی و دنیای یخی شمال اوراسیا دیدن کنید.

پارک دایناسورها: در این بخش که تاریخِ به نمایش گذاشته شده در آن، از دوره تریاسه تا دوره کرتاسه را پوشش داده، می توانید نگاهی به دنیای دایناسورها بیاندازید. می توانید در طول Jurassic Great Canyon راه رفته و یا یک فیلم تماشا کنید. نمایشگاه ها شامل دایناسور Yangchuanosaurus، تسینتائوسور، سیتاکوسور، چندین فسیل تخم دایناسور که به خوبی باقی مانده اند نیز می شوند. Yangchuanosaurus از اواخر دوره ژوراسیک بوده و طول بدن این دایناسور 8 متر و ارتفاعش 4 متر است. Tsintaosaurus از اواخر دوره کرتاسه است؛ این دایناسور 6.62 متر طول و 4.9 متر ارتفاع دارد. Psittacosaurus تنها 70 سانتیمتر طول دارد. در سالن دیرین شناسی شما می توانید Mamenchisaurus بیست و دو متری را دیده که مربوط به 140 میلیون سال قبل است. همچنین Lufengosaurus با طول 6 متر و ارتفاع 2 متر، مربوط به 180 میلیون سال قبل بوده و در این مکان قابل بازدید است. برخی از خزندگانی که می توانستند پرواز کنند هم در این محل به نمایش گذاشته شده اند. Pterosaurs و Ichthyosaurs نیز که در آب زندگی می کردند در این بخش به نمایش گذاشته شده اند.

منبع مقاله: موزه تاریخ طبیعی پکن (چین)

انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4642

به "مقاله: موزه تاریخ طبیعی پکن (چین)" امتیاز دهید

1 کاربر به "مقاله: موزه تاریخ طبیعی پکن (چین)" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: موزه تاریخ طبیعی پکن (چین)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید