فال روزانه دوشنبه 19 تیر 1396

به گزارش یزد بلاگ، فال روزانه دوشنبه 19 تیر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه دوشنبه 19 تیر 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت سرطان (Cancer)
    • ورود ماه به برج دلو (Aquarius)

فال روزانه دوشنبه 19 تیر 1396

فروردین

امروز کمی اعصابتان بهم ریخته است. بهتر است آرامشتان را حفظ کنید و بجای آزرده خاطر کردن خود به فکر برنامه ریزی برای مسافرت باشید. مکان خاصی را مد نظر گرفته اید ولی در وسط راه مسزتان عوض شده و بجای دیگری سفر خواهید کرد. شاید فکر کنید که انرژی کافی برای انجام کارهایتان را ندارید اما از حرکت نایستید، اراده و اصرار شما در نهایت شما را به موفقیت خواهد رساند. امروز از آن روزهایی است که باید بهترین لباس خود را به تن کنید. هر چه جذابیت و اعتماد به نفس تان بیشتر باشد، افراد را بیشتر به خود جذب خواهید کرد. لباس هایی طرحدار با رنگ های خنثی را به شما پیشنهاد می کنیم .

اردیبهشت

فکرتان بسیار درگیر بوده و شرایط پیچیده ای را در حال تجربه کردن هستید. در این لحظات حساس بایستی خونسردی خود را حفظ نموده و آرام باشید. در شرایطی که دیگران از نظرات خود کوتاه نمی آیند وظیفه شما است تا کمی انعطاف پذیر باشید، این گونه اعصاب خودتان نیز آرام تر خواهد شد. درباره کلامی که به زبان می آورید، خوب فکر کنید زیرا ممکن است موجب آزار دیگران به خصوص عظیم تر ها گردد. امروز روز خوبی برای خیالبافی است زیرا واقعیت همان افکار شما است، پس به شخصیت، ظاهر، رفتار و دیگر خصوصیات فرد ایده آل خود فکر کنید و ببینید که چگونه در مقابل شما ناگهان ظاهر می گردد .

خرداد

اگر به هدف دلخواهتان نرسیده اید برای نزدیک شدن به آن اصرار نورزید زیرا با این کار فقط غرورتان شکسته خواهد شد و نتیجه دیگری نخواهد داشت. شاید وقت آن است هدف دیگری را انتخاب کنید. اگر اتفاقی که می خواهید نمی افتد حتما حکمتی در آن است و دلیلی دارد. زندگی میدان جنگ نیست، باید از آن لذت ببرید. برای رهایی از این شرایط، امروز بهترین زمان است تا با عشق زندگی تان زیر نور ماه قدم بزنید، کنار ساحل بنشینید، شامی رمانتیک در فضایی پر از شمع بخورید و برای هم هدیه بگیرید. اگر هم مجرد هستید و برای اولین بار با فردی قرار دیدار دارید، شب فوق العاده ای در انتظار شما است .

تیر

از همین اول صبح تا چندیدن ماه آینده کارهایتان به صورت پشت سرهم انجام می گیرد و همه چیز همانطور که شما می خواهید پیش خواهد رفت. حتی پروژه هایی که انتظار آن را ندارید به اتمام می رسد. اگر نتوانستید کنترل تمام آنها را به دست بگیرید، نگران نباشید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. امروز بنشینید و در خصوص راهی که پشت سر گذاشته اید، به خوبی بیاندیشید. منتظر یک سورپرایز نیز باشید. ممکن است از دست شریک زندگی تان کمی دلگیر شوید اما بهتر است به جای پنهان کاری، احساسات خود را صادقانه با او در میان بگذارید و با کنترل خودتان به دنبال راه حلی مناسب باشید

مرداد

به طور واضح می بینید که هیچ یک از مسائل اطرافتان حل نشده و روی هم تلنبار شده اند. بسیار عصبی و ناراحت هستید، اما به جای این کار، بهتر است انرژی خود را صرف صحبت کردن درباره این مسائل با شریک زندگی تان کنید. اگر می خواهید هر چه سریع تر از این شرایط خلاص شوید، توصیه های او را جدی بگیرید. برای داشتن یک زندگی شادتر، وقت بیشتری را به خانواده اختصاص دهید و از بیان احساسات و ایده های خود به دیگران نهراسید. شما تعطیلات خوبی را پشت سر گذاشتید، حال زمان آن است که برای اتمام کارهای عقب مانده خود برنامه ریزی کنید .

شهریور

آهسته و پیوسته به جهت خود ادامه دهید. زمان مناسبی است که مقاصد زندگیتان را بر اساس علایقتان اولویت بندی کنید. در این راه از هر چه حواستان را پرت و شما را از هدف تان دور می نماید، اجتناب کنید. شما علاقه زیادی به تجربه کردن چیزهای غیرعادی دارید، بنابراین زمان خود را به طور کامل صرف آنها کنید. ممکن است امروز درباره روابط عاطفی خود تصمیمات عجولانه ای بگیرید. اگر در انتخاب آنها دقت لازم را داشته باشید، مسئله ای پیش نمی آید. بهتر است ایده های خود را با عشق تان نیز به اشتراک بگذارید .

مهر

شما فردی مهربان هستید و از اینکه دست دیگران را در زمان سختی می گیرید لذت می برید. ابن کار نه تنها برای خود بلکه برای عشقتان و دیگران نیز مفید خواهید بود. اگر در کار مورد علاقه تان فعالیت نمی کنید و دوست دارید شغل خود را تغییر دهید، دست نگه دارید زیرا اکنون زمان خوبی برای آن نیست. فعال و شکیبا باشید و از فرصت های خوبی که در روزهای آینده به سراغ تان می آیند، بهره ببرید. اگر می خواهید مورد لطف و بخشش دوست تان خود قرار بگیرید، تا جایی که می توانید ارتباطات خود را گسترش دهید. به زودی با ورود فردی به زندگی تان سورپرایز خواهید شد .

آبان

کاری را که از چندین ماه قبول روی آن کار کردید آماده بهره برداری است. قطعا در رابطه با آن پیشنهادات بسیار خوبی را دریافت خواهید کرد و از لحاظ اقتصادی پیشرفت خواهید کرد. این فرصتی است که به ندرت در زندگی شما پیش می آید پس از آن نهایت استفاده را بکنید. هدف شما هر چه باشد، شانس خوبی برای موفقیت جلوی راهتان سبز می گردد. در رابطه عاطفی خود تظاهر می کنید اتفاق خاصی میان شما و شریک زندگی تان رخ نداده اما این را بدانید که اگر مانند کبک سرتان را در برف فرو ببرید، فرصت هایی را که برای بهبودی رابطه به سراغ تان می آید، از دست خواهید داد .

آذر

آذر ماهی ها آدم بیسیار خوش مشربی هستند. امروز صحبت کردن با دوستان وقتتان را بسیار خواهد گرفت و درگیر روابط گذشته خواهید شد. خودتان را به یک موضوع محدود نکنید. مطمئنا گپ زدن در خصوص فلسفه بهتر از آب و هوا است، به علاوه ایده های تازه ای به ذهن تان می دهد. در خصوص مسائل عاطفی هم وقت آن است کمی از زندگی عادی خود دور شوید و هیجان را تجربه کنید. به عجیب ترین کارهایی که فکر می کنید می توانید برای عشق تان انجام دهید، بیاندیشید. از تخیل تان یاری بگیرید مطمئنا از راهی که پیش روی شما گگردده می گردد، پشیمان نخواهید شد .

دی

در این هوای گرم تابستان، امروز روز خوبی برای متولدین اولین ماه از زمستان است. آرامش ذهنی، آسودگی خاطر و ... همگی امروز به سراغتان خواهد آمد. شاید بخواهید دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید. اگر برای خرید به خارج از خانه می روید، یادتان باشد به کیفیت لوازم اهمیت دهید زیرا طول عمر آنها نیز بیشتر خواهد بود. زیبایی خانه را افزایش دهید تا به آرامش بیشتری دست یابید. گشت و گذار در طبیعت هم ایده خوبی است. ارتباط با دیگران بر شادی شما می افزاید. عشق راه را به شما نشان خواهد داد، اگر چه شاید فرایند آن کند باشد اما در نهایت شما موفقیت در روابط و شغل تان را احساس خواهید کرد. به ندای قلب تان گوش دهید .

بهمن

خود را از افکار و احساساتی که مثل خوره شما را می خورند نجات دهید. امروز وقتی این کار رسیده است. شاید فکر کنید که تمام آنها را فراموش نموده اید اما به نشانه های بدن خود دقت کنید. هنگام شنیدن نام فردی ضربان نبض تان تغییر می نماید؟ یادتان باشد، با عفو و بخشش دیگران، در حقیقت به خودتان یاری خواهید کرد. قضاوت های بی جا را نیز کنار بگذارید و با نگاهی خوشبینانه به پیش روی خود نگاه کنید. امروز در محیط کار بیشتر احتیاط کنید و مراقب رفتارهای خود باشید وگرنه مسئله ای پیش خواهد آمد که جبرانی نخواهد داشت .

اسفند

تلاش، تلاش و زحمت بسیار شما در همه کار بر هیچکس پوشیده نیست. فرقی نمی نماید که تازه کار باشید یا چندین سال تجربه کاری دارید. شما باید نسبت به مرحله ای که در آن هستید، افتخار کنید. توانای خود را با دادن پیشنهادهای سازنده نشان دهید. یاری هایی را نیز از دیگران دریافت خواهید کرد. امروز روابط عاطفی شما رو به بهبود است بنابراین با عشق تان قرار دیداری بگذارید. سعی کنید هر کاری را در زمان و مکان مناسب خود انجام دهید. وقت آن است به فرصت هایی که پیش روی شما قرار دارند، چنگ بزنید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2632

به "فال روزانه دوشنبه 19 تیر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه دوشنبه 19 تیر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید