صادقی: گل دوم مان به ذوب آهن نشانه مثبتی است، نمی توانیم اشتباهات سال قبل را تکرار کنیم

به گزارش یزد بلاگ، سرمربی سایپا گفت: نمی توانیم اشتباهات سال قبل را تکرار کنیم، اما در مجموع از همه بازیکنان تشکر می کنم که مثل بازی های قبل با تمام وجود کوشش کردند.

صادقی: گل دوم مان به ذوب آهن نشانه مثبتی است، نمی توانیم اشتباهات سال قبل را تکرار کنیم

به گزارش خبرنگاران، ابراهیم صادقی پس از فزونی 2 بر یک سایپا مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: خدا را شکر می کنم که توانستیم برنده بازی باشیم. قبل از آن باید از باشگاه تشکر کنم بابت اینکه بازی های ما پخش مستقیم است و اینکه همه بازی ها و کیفیت ما را می بینند، به تیم ما روحیه می دهد.

وی اضافه نمود: در نیمه اول بازی کاملاً در اختیار ما بود و موقعیت های زیادی ایجاد کردیم، اما مثل همواره در ضربات آخر دقت نداشتیم. در این بخش خیلی تمرین می کنیم، اما هنوز به اهدافی که مدنظرمان است نرسیدیم. در خیلی از بازی ها موقعیت زیادی ایجاد می کنیم، اما متأسفانه تبدیل به گل نمی گردد. یک بخش مربوط به بازیکنان جوان است که نیاز به زمان و کار بیشتر دارند.

سرمربی سایپا اعلام نمود: در نیمه دوم فرایند خودمان را ادامه دادیم و بعد از گل عقب نشستیم. طبیعی بود، چون در جدول به خاطر رتبه ای که داشتیم تحت فشار بودیم و می خواستیم سه امتیاز را حفظ کنیم. ذوب آهن روی دروازه ما فشار آورد و به گل هم رسید، اما این برای تیم ما نشانه مثبت است که دقیقه 88 گل خوردیم و بلافاصله به بازی برگشتیم و گل دوم را به ثمر رساندیم.

صادقی درباره استفاده از بازیکنان جوان، گفت: امروز دو بازیکن جوان 19-18 ساله بازی دادیم که خوشبختانه یکی از آنها گل هم زد. بازیکنان جوان باید قدر این فرصت را بدانند و هر روز پیشرفت نمایند. نمی توانیم اشتباهات سال قبل را تکرار کنیم، اما در مجموع از همه بازیکنان تشکر می کنم که مثل بازی های قبل با تمام وجود کوشش کردند. مطمئن هستم می توانیم بیشتر از این پیشرفت کنیم و نتیجه هم بگیریم.

وی درباره اینکه تیمش فصل قبل برای بازی به بازیکنان جوان تاوان داد و امروز یکی از بازیکنان جوانش جواب اعتماد او را داد، گفت: فکر می کنم اگر هر روز بخواهم در این مورد صحبت کنم، لوث می گردد. دوست دارم رسانه ها به این مسئله بپردازند که سایپا 15 بازیکن از رده پایه های خود وارد بزرگسالان نموده است. کدام باشگاه ما این کار را انجام داده و 15 بازیکن از پایه ها درست نموده وارد تیم اصلی در لیگ برتر نموده است؟ شما به قرارداد این بازیکنان هم نگاه کنید.

سرمربی تیم فوتبال سایپا یادآور شد: فصل گذشته به ما سخت گذشت و این فصل شیب جوانگرایی ما ملایم تر است. در کنار آنها بازیکنان با تجربه ای داریم که واقعاً خیلی خوب جوان ها را هدایت و مدیریت می نمایند و جور آنها را می کشند. امیدوارم این بازیکنان جوان قدر فرصت ها را بدانند، پیشرفت نمایند تا در آینده باعث افتخار باشگاه سایپا شوند.

لیگ برتر فوتبال| پیروزی لحظه آخری سایپا مقابل ذوب آهن

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 3183

به "صادقی: گل دوم مان به ذوب آهن نشانه مثبتی است، نمی توانیم اشتباهات سال قبل را تکرار کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: گل دوم مان به ذوب آهن نشانه مثبتی است، نمی توانیم اشتباهات سال قبل را تکرار کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید