کاظمی پور: تمام توان مان رابه کار گرفتیم تا بانوان از حقوق اولیه شان برخوردار باشند

به گزارش یزد بلاگ، معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: ما تمام توان مان را به کار گرفتیم که علاوه بر اولویت های نظام جمهوری اسلامی حقوق بین المللی فدراسیون فوتبال را احصا کنیم و حضور بانوان را هم در استادیوم ها و هم برای تمام رشته های ورزشی داشته باشیم.

کاظمی پور: تمام توان مان رابه کار گرفتیم تا بانوان از حقوق اولیه شان برخوردار باشند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مریم کاظمی پور در مراسم بازدید از اردوی تیم فوتبال بانوان در جمع خبرنگاران گفت: ان شاءالله تیم ملی فوتبال بانوان برای دور دوم مسابقات جام ملت های آسیا راهی هند هستند که در دو سه هفته آینده این اتفاق می افتد و امیدوارم پرچم ایران در جام ملت ها اهتزاز پیدا کند.

وی درخصوص اولتیماتوم فیفا برای حضور بانوان در استادیوم ها عنوان نمود: ما قبل از اینکه فیفا چنین اولتیماتومی بدهد به جهت اینکه هدف ما این است که در پیشرفت رشته های تیمی و توپی بانوان قدم های روبه جلویی برداریم، مقدمات کار را انجام دادیم تا بتوانیم فرصت های برابری را برای بانوان در تمام رشته های ورزشی که فوتبال هم جزیی از آن است ایجاد کنیم. در مراجع مختلفی این موضوع در حال آنالیز است و بخش های نظارتی و امنیتی و سایر مراجع اجرایی کشور که در این موضوع باید نظرشان کسب گردد صحبت کردیم و جلسات تخصصی روبه جلو است و با حمایت های خانم خزعلی معاون امور بانوان ریاست جمهوری، این موضوع در جریان است و فکر می کنم در روز های آینده نتایج مقدماتی مطرح گردد.

معاون بانوان وزارت ورزش در پاسخ به این سوال که بانوان هوادار فوتبال می توانند در بهمن ماه امیدوار به حضور در استادیوم آزادی باشند؟ اعلام کرد: ما امید به خدا داریم که شرایط را به نوعی تسهیل کنیم تا تمام بانوان بتوانند از حقوق اولیه ورزشی شان برخوردار شوند که این موضوع هم یکی از آنها است. ما تمام توان مان را به کار گرفتیم که علاوه بر اولویت های نظام جمهوری اسلامی حقوق بین المللی فدراسیون فوتبال را در این زمینه احصا کنیم و حضور بانوان را هم در استادیوم ها و هم برای تمام رشته های ورزشی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 اسفند 1400 بروزرسانی: 9 اسفند 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4718

به "کاظمی پور: تمام توان مان رابه کار گرفتیم تا بانوان از حقوق اولیه شان برخوردار باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاظمی پور: تمام توان مان رابه کار گرفتیم تا بانوان از حقوق اولیه شان برخوردار باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید