زن کارمند برای دیر نرسیدن در خیابان شنا کرد!

به گزارش یزد بلاگ، یک زن کارمند با وقوع سیل در یکی از شهرهای چین برای رسیدن به موقع در سر کار خود در تصمیمی عجیب اقدام به شناکردن در خیابان کرد.

زن کارمند برای دیر نرسیدن در خیابان شنا کرد!

به گزارش خبرنگار، روزانه ویدئو های زیادی در فضای مجازی منتشر می گردد، از ویدئو های آموزشی و ورزشی گرفته تا ویدئو های سرگرمی. اما بعضی از این ویدئو ها کمی عجیب به نظر می رسند و شاید بیننده را در بهت و حیرت فرو ببرند، مانند ویدئوی شنای یک زن چینی در خیابان!

به تازگی وقوع سیل در جنوب چین مشکلاتی را برای مردم محلی این منطقه از این کشور رقم زد. آب گرفتگی خیابان ها و کوچه ها موجب شد تا مردم محلی برای رفت و آمد دچار مشکل شوند. اما این حادثه طبیعی نتوانست یک زن جوان بامصمم محلی را برای رسیدن سر موعد بر سر کار با مشکل روبرو کند. این زن با وجود آنکه خیابان های محل زندگی اش دچار آب گرفتگی شده بود تصمیم گرفت با شنا کردن خود را به محل کار برساند. در ویدئویی که از این زن منتشر شده است او را در حال شنا کردن در یکی از خیابان های شهر زونیی واقع در ایالت گوائیژو نشان می دهد.

اقدام عجیب مسافر، خلبان را مجبور به فرود اضطراری کرد!

انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی چین با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: واقعا رسیدن به موقع به محل کار ارزش این را داشت که این زن در آب کثیف خیابان اقدام به شنا کند. شاید او مجبور گردد بهایی گران بابت این اقدام غیرمنطقی خود پرداخت کند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1542

به "زن کارمند برای دیر نرسیدن در خیابان شنا کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن کارمند برای دیر نرسیدن در خیابان شنا کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید