خبرنگاران شکست ملوانان در یک بازی پر حاشیه از رایکای بابل

به گزارش یزد بلاگ، انزلی-خبرنگاران-تیم فوتبال ملوان بندرانزلی دریک بازی پر از حاشیه و در دقایق پایانی بازی از حریف خود رایکای بابل بازنده شد.

خبرنگاران شکست ملوانان در یک بازی پر حاشیه از رایکای بابل

به گزارش خبرنگار یزد بلاگ، در ادامه رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور و از هفته سی و سوم این رقابت ها تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از ساعت 20 شامگاه شنبه در استادیوم تختی این شهر ساحلی میزبان تیم رایکا بابل بود.

اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این ملاقات از مبین عشایر، حافظ یعقوبی، مهیار زحمتکش، محمدرضا محمدی، پرهام صیاد، میثم شاه مکوندزاده، سیامک کوروشی ، مجتبی رمضانی، رضا درویشی، خشایار زبرجد و محمد علی اکبرخواه را در مقابل تیم حریف به میدان مسابقه فرستاد .

علی نظرمحمدی سرمربی تیم رایکای بابل سعید ابراهیمی پور، محسن آقایی، صائب محبی، میلاد باقری، جواد شفیعی ،مریم احمدی، امین باستانی، امید سلطانی، سینا قنبرپور ،محمدجواد محمدی و مهرداد حیدری را به مصاف در مقابل ملوانان فرستاد.

پیغام حیدری قضاوت این ملاقات حساس را برعهده داشت و مهدی الوندی، محمدشاکر و ناصر جنگی وی را در امر قضاوت کمک می کردند.

بازی در هوایی متبوع و در زمین چمن مطلوب در ساعت 20 شروع شد و دو تیم از ابتدای بازی در صدد محک زدن یکدیگر برآمدند تا بتوانند با استفاده از راه های نفوذ به دروازه حریف به گل فزونی دست یابند.

ملوانان با استفاده از جناحین و ارسال توپ به روی دروازه تیم رایکا موقعیت های زیادی را از دست داد و تیم رایکای بابل هم که سعی داشت از ضد حمله ها به گل فزونی دست یابد نتوانست به هدف خود دست یابد.

دو تیم در نیمه اول بازی با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن رفتند اما در نیمه دوم بازی ملوانان سعی در بازکردن دروازه حریف و فزونی در این میدان بودند که گل دقیقه 90 بازیکن تیم رایکای بابل آب سردی بر پیکر تیم ملوان بود اما ملوانان دست از کوشش نکشیدند و ضربه از راه دور بازیکن تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از اصابت به تیرک افقی دروازه روی خط دروازه فرود آمد که مشکوک به گل بود اما داور میدان گل را نپذیرفت تا بازی با همان نتیجه یک بر صفر به نفع تیم حریف انتها یابد

اما این انتها ملاقات نبود و بازی که از ابتدا توسط داود رفعتی مسئول برگزاری این مسابقه با سخت گیری های بی مورد برای کنترل شرایط استادیوم به حاشیه کشیده شده بود، قبول نکردن گل ملوانان باعث شد پس از سوت داور همگی به زمین مسابقه ریختند و نسبت به این تصمیم داور شدیدا معترض بودند که با دخالت نیروی انتظامی غائله انتها یافت.

ملوانان با این نتیجه و با کسب 34 امتیاز از 33 بازی صورت گرفته در رده پانزدهم جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور نهاده شد و تیم رایکای بابل با کسب سه امتیاز خارج از خانه با 34 امتیاز از 33 بازی و با تفاضل گل منفی 5، یک پله بالاتر از ملوان نهاده شد و تیم سپید رود رشت رقیب دیگر ملوانان در انتهای جدول نیز نتیجه بازی خود را واگذار کرد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی ساعت 20 روز یکشنبه 26 مردادماه در شیراز میهمان تیم قشقایی است و تیم فوتبال رایکای بابل نیز در همین روز و ساعت و به صورت همزمان میزبان تیم آرمان گهر خواهد بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1903

به "خبرنگاران شکست ملوانان در یک بازی پر حاشیه از رایکای بابل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شکست ملوانان در یک بازی پر حاشیه از رایکای بابل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید