خبرنگاران شهرآورد فوتبال شیراز به سود فجر سپاسی تمام شد

به گزارش یزد بلاگ، شیراز-خبرنگاران- تیم فوتبال فجر شهید سپاسی در هفتمین شهرآورد شیرازی ها در لیگ دسته یک فوتبال از سد تیم قشقایی گذشت و سه امتیاز حساس به دست آورد.

خبرنگاران شهرآورد فوتبال شیراز به سود فجر سپاسی تمام شد

به گزارش خبرنگاران، این بازی که شامگاه آدینه و از هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ آزادگان در استادیوم پارس شیراز برگزارشد تیم فجر با نتیجه یک بر صفر به فزونی رسید.

در نیمه نخست هر 2 تیم بازی سرعتی و خوبی را به نمایش گذاشتند و فرصتی هایی برای گلزنی روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند.

دقیقه سه بازی مرتضی سنجانکی مهاجم تیم قشقایی از 2 مدافع تیم فجر عبور کرد اما محمد حسن نائجی سنگربان تیم فجر مانع فرو پاسی دروازه اش شد.

دقیقه هشت این بار نوبت به بازیکن تیم فجر شد تا از خروج دروازبان تیم قشقایی استفاده نمایند اما محمد کاظمی مهاجم تیم فجر دروازه خالی را خوب هدف قرار نداد تا توپ به بیرون رود.

سنگربان تیم قشقایی ناجی دروازه شد

از دقایق 31 تا 33 فجریها صاحب فرصت گلزنی خوب شدند. یکبار فرزان دانا و یکبار هم محمد کاظمی به توپ ضربه زدند اما هر 2 بار با واکنش های گودرز داوودی دروازه بان تیم قشقایی این فرصت ها را از تیم فجر گرفت.

در ادامه نیمه نخست نیز هر 2 تیم بازی پایاپای انجام دادند و در نهایت این نیمه بدون گل انتها یافت تا شاهد بازی خوبی از سوی هر دو تیم که برای بُرد به میدان آمده بودند، باشیم .

در نیمه دوم فجریها بازی را بهتر را شروع کردند و به گل هم رسیدند. در دقیقه 57 محمد کاظمی مهاجم تیم دروازه تیم قشقایی را باز کرد و در ادامه نیز تیم فجر که به خواسته اش رسیده بود بازی هم کنترل کرد و تیم قشقایی هم نتوانست گل خورده را جبران کند و خاتمه هفتمین شهرآورد شیرازی ها با همان یک گل به سود فجر انتها یافت .

با انتها یافتن هفته بیست و چهارم تیم فجر سپاسی با 37 امتیاز به رده چهارم جدول صعود کرد و تیم قشقایی هم با 24 امتیاز در رده شانزدهم ایستاد .

در رقابت های فوتبال دسته یک باشگاه ایران جام آزادگان 18 تیم شرکت دارند و پس از انجام 34 بازی تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و یکم کسب خواهند کرد و 2 تیم انتهای جدول جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 3916

به "خبرنگاران شهرآورد فوتبال شیراز به سود فجر سپاسی تمام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شهرآورد فوتبال شیراز به سود فجر سپاسی تمام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید